• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Inguna Sudraba pret Andreju Judinu

1:1

Valsts sagrābšana ir, bet sagrābēju nav? Ko izpētījusi Rīdzenes sarunu parlamentārā izmeklēšanas komisija? Inguna Sudraba un Andrejs Judins 1:1

Komentāri (5)

Inta Valkovska
IEROSINU, LAI ATKLĀTI VISI VAR REDZĒT VALSTS IESTĀDĒS, PARLAMENTĀ ...KĀ TĒRĒ NAUDU!!!
Iesaku vidio noskatīties ,tur idejas ...ka ATKLĀTĪBA =caurspīdīgums naudas plūsmai, sākumā valsts iestādēs...privātās...IR CEĻŠ (pagaidām, vienīgā,ātrākā metode,ko zinu) uz CILVĒCĪGU vienlīdzīgu iespēju...dzīvi!
https://www.youtube.com/wat ch?v=Yd2FRXVATrc
Inita Priekule
Raidījuma sākums kā balagāns! Žurnālists nav prasmīgs diskusiju vadītājs. Idejiski veiksmīgs raidījums, bet nav piemērots vadītājs!
Maris Jurjans
par ko cepās Judins?? Varas partijas biedrs, kurš neredz kā kolēģes Āboltiņas vīrs auto tenderos piedalās? Koalīcijas partijas biedram bija visas ietekmes sviras, lai rikotos..Sudraba ir opozicija, kas darbojas Saeimas pagrīdē zem Koalīcijas preses..
truejabis
Bezjēdzīgi strīdi par bezcerīgu latviešu valsti, ka tik nu izdotos godam nosvinēt simtgadi. Diez, vīķes mersīšu maiņa arī saistīta ar politisko korupciju, vai tas no zagļu operas - man tas pienākas?
Henrijs Eglītis
Pēc šīs sarunas rodas sajūta, ka "zivs pūst no galvas". Kam jānotiek, lai sabiedrība un personas, kam vēl ir godaprāts šādā gadījumā rīkotos.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!