OHL, HK "Zemgale/LLU" – HK "Mogo"

Kārtas centrā cīņa risinājās Jelgavā, kur vietējie «Zemgale»/LLU hokejisti, kas ieņēma trešo vietu, uzņēma vienu vietu augstāk esošo «Mogo» komandu. Pēc pirmā perioda, kas pagāja bez vārtu guvumiem, otrās trešdaļās sākumā «Mogo» uzbrucējs Elvis Želubovskis vadībā izvirzīja viesus. Bet ne uz ilgu laiku. Jau pēc pāris minūtēm mājinieks Aleksandrs Galkins no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu. Vēl pēc īsa brīža skaitlisko vairākumu realizēja Roberts Jekimovs un vadībā jau bija jelgavnieki. Trešajā trešdaļā «Mogo» vairākkārt noraidījās un to izmantoja «Zemgale», kad Patriks Ozols no zilās līnijas iešķīla ripu viesu vārtos. Tad spēlē parādījās asumi un sekoja abpusēji noraidījumi, bet tie netraucēja zemgalietim Robertam Kaļķim no vārtu priekšas panākt jau 4-1. Pēdējās divās minūtēs «Mogo» nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Vispirms Vladimirs Mamonovs vienus vārtus atguva, bet tad mājinieks Kirils Tambijevs uzstādīja beigu rezultātu – «Zemgales» uzvara ar 5-2.

Intervija - Aleksandrs Galkins, HK«Zemgale»/LLU aizsargs

Pateicoties uzvarai, «Zemgales» hokejisti apsteidza «Mogo» un pakāpās uz otro vietu tabulā, aiz «Olimp» vienības.