OHL, "HS Rīga" – HK "Dinaburga"

Intriga radusies arī tabulas apakšā, kur trim komandām bija pilnīgi vienāds punktu skaits. Šajā konkurencē svarīga bija hokeja skolas «Rīga» un Daugavpils «Dinaburgas» cīņa. Lai arī pirmajā periodā vairāk uzbruku viesi, vārtus guva rīdzinieki. Otrā trešdaļa jau latgaliešiem deva pozitīvāku noti, jo viņi trīs reizes raidīja ripu mājinieki vārtos, bet rīdzinieki atbildēja ar vienu vārtu guvumu, un rezultāts bija 3-2 «Dinaburgas» labā. Pēdējā periodā daugavpilietis Vladislavs Barkovskis un rīdzinieks Kristaps Kristiņš apmainījās ar rezultatīviem metieniem. Pēdējā minūtē viesi guva vēl divus vārtus, kad izcēlās divreiz izcēlās Deniss Berdņiks, kurš pēdējo reizi ripu raidīja jau tukšos vārtos. Summā tas deva daugavpiliešiem panākumu mačā ar 6-3.

Intervija - Sergejs Pečura, HK «Dinaburga» kapteinis

Uzvara ļauj «Dinaburgas» komandai tabulā par 2 punktiem atrauties no «Prizmas» un «Rīgas» komandām, un ieņemt piekto vietu.