Pirmdiena, 23.janvāris

173. sērija

Rodolfo piedāvā Kristovalam daļu no bankas gaidāmās peļņas, lai viņš un Marina varētu iegādāties māju. Tikai Blanka zina, ka bankai tik izdevīgais darījums vēl var pajukt. Kad Fransiska apciemo Gavrjelu cietumā, viņš sūta viņu prom un paziņo, ka nekad vairs nevēlas viņu redzēt. Salvadors un Diāna svin savu saderināšanos un ielūdz uz fabriku potenciālos klientus. Pasākumam ir lieli panākumi, un abi jūtas droši, ka fabrikai pasūtījumu netrūks. 

Otrdiena, 24.janvāris

174. sērija

Pēc saderināšanās balles Diāna jūtas vīlusies, ka fabrika nav saņēmusi nevienu jaunu pasūtījumu, un nolemj sākt audumu ražošanu, pat ja tiem vēl nav pircēju. Blanka mierina Rodolfo par pajukušo darījumu, neatklājot vīram, ka zina, kāds tam ir iemesls. Fransiska saprot, ka viņai nav izvēles, un nolemj pārcelties kopā ar vīru uz jauno māju. Pie Selijas ierodas viņas senais vēstuļu draugs Viktors Dimā. 

Trešdiena, 25.janvāris

175. sērija

Donja Doloresa mēģina pārliecināt Blanku, lai viņa ielaistos attiecībās ar Serafinu un tādējādi glābtu bankai tik izdevīgo darījumu. Kamēr Selija pamazām atplaukst Viktora sabiedrībā, Hermanu māc arvien dziļāka depresija, un pat Adela nespēj viņam palīdzēt. Uzzinājis, ka Gavrjelam nav advokāta, Bernardo piedāvā viņa vecākiem savus pakalpojumus par brīvu. 

Ceturtdiena, 26.janvāris

176. sērija

Kristovals izdzird par nepiedienīgo piedāvājumu, ko Blanka saņēmusi no Aramburu kunga, un pieprasa, lai Blanka visu izstāstītu savam vīram. Tikmēr Diāna gūst arvien lielākus panākumus fabrikas direktores amatā, un Salvadors pamazām sajūtas viens. Fransiska un Selija atrod tēva uzņemtās fotogrāfijas, kur redzama kāda sveša sieviete. Gavrjels beidzot piekrīt pieņemt Bernardo palīdzību, lai izkļūtu no apcietinājuma. 

Piektdiena, 27.janvāris

177. sērija

Pēc laupīšanas “Parīzes salonā” Hermans un Adela saskaras ar lielām finansiālām grūtībām. Tikmēr Elisa padzird, ka laupīšanu pasūtījusi Karolīna, un uztic Sofijai un Karlosam savas bažas par to, ka Karolīna nav izveseļojusies. Rodolfo uzzina par Aramburu absurdajām prasībām un pēdējā brīdī atsakās parakstīt līgumu. Šokēts par savas mātes amorālo rīcību, viņš padzen donju Doloresu no mājas. 

12+