• Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
  • Vārda diena: Sofija, Taiga, Airita, Arita
  • Rīgā skaidrs, +15 °C, Z/ZR vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014. Nacionālā atlase. Fināls

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014

Komentāri (20)

Paula Graudaka
Man ļoti patīk šī dziesma ,jo cilvēkiem patik pielīpošas diesmiņas
bet Jorans to bija pelnijis.
Kaut vai mana otrā mīļākā dziesma ir Cake to bake
Silvija Potaša
Man patīk ši dziesma. Ļoti forši skan. Nav nekāds smagais gabals. lai tikai grupiņa nenoraustās no komentāriem un ir droša uz skatuves.
Varis Svärd
Neviena no super finala dziesmaan bija laba. Bija daudz labakas dziesmas arii. Kauns par sito Cake to bake.
Vita Irbe (Alksne, Feldmane)
Pirmkārt gribu teikt, ka man ļoti žēl, ka šogad Samantas dziesma mani tā neaizgrāba kā pagājušā gada dziesma, žēl, ka viņa pagājušo gadu nepārstāvēja Latviju, viņa dzied burvīgi.
Es tomēr gribētu, ka viņa nepadotos un turpinātu piedalīties šajos konkursos.
Otrkārt, jāatvainojas ārzemniekiem, ka neskatījos ne pusfinālu, ne finālu un viņu dziesmu pirmo reizi dzirdēju tikai tad, kad uzzināju uzvarētājus. Jauki bija uz jums skatīties - patiesums, dzīvesprieks, tik daudz pozitīvu emociju sen nebija nācies izjust. Nezaudējiet šo pozitīvismu, dzīvesprieku un vienkāršību un arī Eiropa būs ar jums. Pierādiet, ka dabiskas emocijas ir visvērtīgākais!
Madara Metāla(Krisone)
mala'ci ,lai veicas!!!!!vismaz kaut kas savaadaaks!!!
Līga Frišvalde
Neticu un ap'saubu balsojuma rezultatus!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzvaret'ajs bija Dons vai T'ina, bet ne jau 'sitie............................IR TOT'ALA IZG'A'SAN'AS! KAUNS KA P'ARST'AV'ES LATVIJU 'SITIE 'AKSTI!!!!
Kristīne Seile
Uz Eirovīziju ir jāsūta vai nu dziesma ar grandiozu šovu vai dziedātājs ar stipru un skanīgu balsi (un tad jau vienalga kādā valodā dzied, ka tik dzied tā lai skudriņas pār kauliem skrien! :)) )
Šai dziesmai ne viena, ne otra nebija... :D tā ka izvēloties starp superfināla dziesmām - gan Dona gan Samantas dziesma bija pelnījusi braukt uz Dāniju... Bet nu Latvieši jau vienmēr aizsūta ko nevajag, izgāžas - un tad domā, ka labāk vajadzēja ko citu... :))
Bet nu veiksmi Aarzemniekiem (pierādiet, ka es kļūdos :D )
Mariuss Sabs
Dziesmai melodija lipīga - un vārdi Cake to Bake var gadīties, ka aizrauj Eiropiešus - principā neslikta dziesma..man patīk...arī galvenais dziedātājs, ja arī lielajā izgājienā izstaros tādu pašu saulainu pozitīvismu - var cerēt uz panākumiem...tikai es noteikti izņemtu ārā to māžošanos ar latviešu valodu - tas lai paliek Latvijai(koncertam kādā Ogres estrādē piemēram) - tur ir veiksmīgi jāiemāna pāris izdziedami vārdi angliski...Jo, ja eiropa nesapratīs- tā nebalsos, mani citus gadus klausīties arī nepiesaista valstis kas dzied savā valodā - nevar saprast par ko iet runa, angļu valoda tomēr ir Pasaules valoda! Skaidri un saprotami.
Vēl es 1. vietu būtu devis dziesmai Myradiantu - Going All The Way - manuprāt kolosāli, kaut kas uz īru U2 pusi tā kā...vēl ierakstīšu savā mp3 Rutkovskas - I'm Happy..
Nu bet tādus dziedātājus kā Samanta Tīna, Dons, Berezina un vēl kas tur latviski vai latviskajā akcentā spēcīgi čīgā - tos uz Eirovīziju nevajag laist nekādā gadījumā, varbūt uz kādu Varak
Daina Millere,Irija
Es jau nesaku ka vinji slikti dzied,bet taa nav eirovizijas dziesma.....
Daina Millere,Irija
Man jauliekas kad kaads speciaali negrib lai muuseejie vinnee....peedeejos gadus suuta ne to ko vajag....ir tik daudz talantiigu izpildiitaaju un ar super dziesmaam...es jau kuro gadu neesmu apmierinaata ar izveeli.....Laikam naudas vaina...
ma_xsims
normal man patiik... paklausijos paareejos viss itkaa jau dzirdeets taa itkaa atkaartojumu skatiitos nu shitie aarzemnieki gan labi... lai veicaas...
Elga Zagare
Īpaši vairs nefanoju par šo pasākumu, bet arvienu aci pasekoju līdzi, lai zinātu,kas notiek! Līdzšim arī manas domas gandrīz nekad nav sakritušas ar oficiālo izvēli, bet vai tāpēc tik ļoti jāgaužas???
Daudzi no dalībniekiem noteikti būtu pelnījuši pagozēties eiropiešu televīzoros, bet es arī tagad priecājos par šiem puišiem! Melodija- lipīga. Teksts- nedz atkal par mūžīgo tēmu- mīlestība, nedz dziļa dzīves filozofija...Forša, pozitīva dziesma un puišu nesamākslotība- tas aizrauj!!!!!! Man ir prieks! Turešu īkšķus, bet tas, kurā vietā ierindosies, manuprāt, nav dzīvības- nāves jautājums! Esiet taču pozitīvāki!
Sanita Keisha
Nu nekas, buusim 1. vietaa, tik no otra gala. :(
Vija Rumpane
Ārzemnieki rule!Malači!Visskaistākais un muzikālākais iet no vienkāršības.Šī dziesma paliek atmiņā un gribas visu laiku dziedāt,tāpēc, ka ir ļoti pozitīva.Lai veicas Dānijā!Pietiek drāmu!
sabine evelone
Man patika Samantas Tinas dziesma ''Stay''

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014. Fināls. 8

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014. 2. pusfināls

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014. 1. pusfināls 2

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014

Latvija, turam īkšķus!

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014
Anotācija

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014. Fināls

Eirovīzijas dziesmu konkurss 2014