• Ceturtdiena, 2020. gada 2. aprīlis
  • Vārda diena: Irmgarde, Daiva
  • Rīgā +5.7°C, D vējš 5.4m/s, 745mm Hg, 72%
LSM Bērnistaba

LOK lūgs Starptautiskajai olimpiskajai komitejai atbalstu Latvijas vadošajiem atlētiem

Sporta ziņas

Kamēr Olimpisko spēļu norise ir uz lielas jautājuma zīmes Starptautiskā olimpiskā komiteja telekonferencē Eiropas Nacionālajām Olimpiskajām komitejām, norādījusi, ka gatavošanās tām notiek pēc plāna. Par iespējamo SOK atbalstu Latvijas vadošajiem atlētiem stāsta Matīss Timofejevs.

Telekonference norisinājās 18. martā, tajā Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidents Tomass Bahs norādīja, ka neskatoties uz Covid-19 radītajiem draudiem un ierobežojumiem, gatavošanās Tokijas spēlēm norit pēc plāna.

Apzinoties to, ka praktiski visās valstīs, pamatīgi cietusi sportistu iespēja sagatavoties spēlēm, SOK sola atbalstīt vadošos atlētus.

Intervija - Aldons Vrubļevskis, LOK prezidents

Lai arī nospiedoši lielākā daļa sporta bāžu savu darbību ir pārtraukušas. Sportistiem pastāv iespēja trenēties arī apjumtos sporta objektos.

Intervija - Edgars Severs, IZM sporta departamenta direktors
Intervija - Aldons Vrubļevskis, LOK prezidents

Lielākā daļa sportistu, kuri kvalificējušies Olimpiskajām spēlēm, vai reāli uz to pretendē vai nu atrodas ārpus Latvijas, vai atrodas pašizolācijā. Pašizolēto skaitā ir arī pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kuras jau kvalificējušās Olimpiādei. Šobrīd abas protams trenējas mājas apstākļos, bet visnepieciešamākais pēc izolācijas beigām viņām būtu šis – pludmales volejbola laukums iekštelpās, svaru zāle un iespēja trenēties fiziski.

Intervija - Anastasija Kravčenoka, pludmales volejboliste

Latvijas olimpiskā komiteja vadoties no SOK rekomendācijas meklēs risinājumus, lai nodrošinātu treniņu apstākļus vadošajiem Latvijas sportistiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Antidopings

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Latvijas velosportisti

Sporta ziņas

Rīgas maratons

Sporta ziņas