• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 13. - 17. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 23. aprīlis

13. sērija

Ramons iesaka Favjolai neprecēties.

Ortensija un Margarita ierodas pie Antonio mājās. Ortensija pieprasa, lai Antonio liktu Favjolai aiziet no darba autoservisā. Osvaldo grasās doties ar draugiem uz Tekeskitengo ar savu mašīnu.

Margarita izstāsta Antonio, ka ir redzējusi Roksanu skūpstāmies ar kādu vīrieti pie restorāna..Čirka gatavojas nozagt autoservisā riteņa rumbu ar integrēto sensoru, lai atdotu to Dario.Ramons klaus¬a Favjolas teiktajam un ar viņu nerunā – klusēdams atdod dokumentus.

Fransisko atnāk pie Favjolas uz darbu un aizved viņu izvēlēties saderināšanās gredzenu. Fransisko jautā, vai Favjola vēlas lielas kāzas.

Hulio ir iekavēti maksājumi Komerckredītu bankā. Neo atnes Hulio parakstīt parādzīmi par pieciem tūkstošiem peso soda naudas par katru nokavēto dienu. Hulio spēlē ruleti un zaudē. Čirka ir greizsirdīgs uz Ramonu Dalijas dēļ.

Otrdiena, 24. aprīlis

14. sērija

Agustins prasa Roksanai paskaidrot, kādēļ viņas mobilais bijis pie Antonio. Ortensija autoservisā sagaida Favjolu un vēlas viņu pārliecināt, ka viņai jāiet prom no darba. Favjola nepiekrīt. Antonio saka Margaritai, ka mīl Roksanu, bet nesaprot, kā varēja būt tāds muļķis un neredzēt viņas patieso seju.Hulio aizliedz Osvaldo izmantot mašīnu. Favjola saprot, ka Ortensijai ir iepaticies Ramons.

Ortensija pārskaišas, ka Ramons viņai ir uzdevies par citu personu. Antonio brīdina Favjolu, ka viņai nevajadzētu precēties tik jaunai. Ortensija ierodas Porfirio birojā un jautā, kas notiek ar Huanas lietu. Porfirio saka, ka tā esot tikai paraksta autentifikācijas, nevis Huanas lieta. Ortensija vēlas redzēt Haanu sēžam cietumā.

Luisa prasa Benito, cik ilgi abu attiecības būšot jātur noslēpumā. Benito jūtas kā piespiests pie sienas.Ramons pie sevis nosaka, ka viņam vairs nevajagot lolot cerības attiecībā uz Favjolu, jo viņa neesot domāta viņam.

Trešdiena, 25. aprīlis

15. sērija

Agustins apsola Roksanai, ka drīz Djego dzīvos pie viņiem Maiami. Roksana taisnojas  Agustinam, ka Antonio viņai ir daudz zvanījis, tāpēc viņa izmetusi telefonu. Dakteris hipnozes seansā nolasījis no Andreas lūpām vārdus „grāmata”, „pārāk slikti” un „Parīze”. Viņš lūdz Huanai tos atšifrēt. Huana izdomā, ka Andreas vecāki, pirms nogāzās lidmašīna, bija Parīzē. Luisai un Benito ir randiņš viesnīcā, bet zvana Benito māte un saka, ka viņai steidzami vajag kilogramu miltu. Benito sola Luisai drīz atgriezties un skrien pēc miltiem, bet Luisa negaida un dodas mājās. Dalija grib iegūt  Ramona mīlestību ar Benito mātes burvestību palīdzību.

Ceturtdiena, 26. aprīlis

16. sērija

Porfirio un Margarita atceras jaunības laikus. Porfiro viņu aicina uz restorānu.  Tiesā pavēsta Rikardo paraksta grafoloģiskās ekspertīzes rezultātus – salīdzinot ar parakstiem uz čekiem, apdrošināšanas polises parakstam ir pārāk daudz atšķirīgu elementu. Tāpēc nav iespējams apstiprināt, ka tas ir nelaiķa Rikardo Medinas paraksts. Sofija izlasa tēva datorā vārdus Remihio Gonsaless un Fausto Garsa. Čirka draud Antonio, ka pametīs darbu, ja viņa iesāktos darbus atdos Ramonam. Antonio ļauj Čirkam pašam pabeigt remontu. Ortensija dodas pie Andreas un Favjolas un liek padzīt Huanu.

Piektdiena, 27. aprīlis

17. sērija

Porfirio mēģina noskūpstīt Margaritu, taču viņa atzīstas, ka viņai patīk cits. Ortensija uzraksta prokuroram iesniegumu, ka Ramons viņai uzbrucis. Fransisko nepatīk, ka Favjola aizstāv Ramonu. Dalija tiek pie Ramona izolatorā un cenšas viņu pārliecināt, ka Favjola neko nedarīs, lai viņam palīdzētu. Osvaldo prasa jaunu mašīnu, taču Hulio atsaka, ka nav naudas pat lietotai. Huana iet pie Ortensijas lūgties, lai viņa pārdomā.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons