• Otrdiena, 2019. gada 19. novembris
  • Vārda diena: Liza, Līze, Elizabete, Betija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 764mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

TE! 11.epizode

Te!

Komentāri (7)

Dāvids Zaicis
P. Timrotam uz Sabili jāaizbrauc !!
Māra Grīnberga
Turpinājums. Un kur tad vēl Krustpils luterāņu baznīca, Krustpils katoļu baznīca un dambji abpus Daugavai... Un kur tad vēl stadions un skeitparks? Un nav tiesa, ka par Jēkabpili internetā nekā nav, tikai nevajag! Bet, ko tur stāstīt, ja cilvēks grib redzēt tikai slikto, tad tā arī notiek, taču man ir spēcīga intuīcija, ka sižets tapis pēc pasūtījuma.
Māra Grīnberga
Raidījums ļoti tendenciozs, ja jau Timrota kungs staigāja pa Brīvības ielu un bija pie Tūrisma informācijas centra, gāja gar Vecpilsētas laukumu, kāpēc tad viņš apgalvo, ka Jēkabpilī nekā nav? Turpat blakus tūrisma informācijas centram ir suši bārs, kur var paēst, tālāk uz priekšu - picērija "Itālis", kur ir labas picas, ja grib baudīt mākslu, tālāk ir galerija "Mans's", aiz klostera ir vecais tirgus laukums ar skaistiem vides objektiem, un visbeidzot - Strūves parks. Pasta ielā ir apgleznotie logi. Uz laukuma ir mākslas salons "Sakta". Labi un garšīgi var paēst kafejnīcā "Uguntiņa" Vecpilsētas laukumā, kafejnīcā "Hercogs Jēkabs", "Gaļas namā", kafejnīcā "Ceļavējš" tirdzniecības centrā "Aura". Ja grib atpūsties pie dabas, kur vēl labāka vieta kā Mežaparks! Krustpils pusē pats galvenais objekts ir Kurstpils pils, taču tādu "sīkumu", kā rādās, Timrota kungs vispār nebija ievērojis. Un kur tad vēl Krustpils luterāņu baznīca, Krustpils katoļu baznīca un dambji abpus Daugavai... Un kur tad
Antons Lejiņš
Kas Tevi šeit tur, ko čīksti?
Bet raidījums gan nepatiess, izskatās dažu uzņēmēju apmaksāts
Jāzeps Brencis
Sarmīte, vai tad Tu nezini? Viņiem jau ir Tikai RĪGA un derevņa, kas sākas aiz Rumbulas.
Ingus Grišāns
Sen jau teikts, ka pie mums Jēkabpilī nav ko darīt ! Vai nu darbs, vai pilsēta tukša un vienīgā izklaide, kas sanāk aiziet uz veikalu, lai kā to negribētos.
Sarmīte Rutka
Paldies par Jēkabpils apmeklējumu! Raidījums, kā allaž, jauks un savdabīga humora pilns. Tikai vispirms vajadzētu noskaidrot, par kuru vietu stāstāt: Jēkabpilij (pilsētai, par ko bija sižets) pēc Zalāna reformas nav nekāda sakara ne ar Jēkabpils, ne Krustpils novadu, kas raidījumā regulāri tika jaukts un putrots.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

LV jaunatklāšanas raidījums «TE!»

Te!

Te!

Te!

LV jaunatklāšanas raidījums «TE!»

Te!