• Ceturtdiena, 2020. gada 13. augusts
  • Vārda diena: Velga, Elvīra, Rēzija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Andrejs Rastorgujevs saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs līdz šim Dziesmu svētkus skatījies vienīgi televīzijā. Šis viņam ir veiksmīgs gads – Andrejs ir saņēmis ielūgumu ieskandināt XI Skolu un jaunatnes Dziesmu un deju svētkus pozitīvo emociju šovā „Lai top!” un cītīgi gatavojas kopā ar Jaunalūksnes pirmsskolas izglītības iestādes „Pūcīte” folkloras kopu „Rakstu raksti”, kurai arī šis gads Dziesmu svētkos būs pirmais. Viņi gatavojas ar prieku, bet pavisam nopietni un atbildīgi, un ir lepni, ka varēs sevi parādīt. 

„Rakstu raksti” stāsta, ka Andrejs ir draudzīgs un atvērts sarunām ar mazajiem pirmsskolniekiem, mērķtiecīgi apgūst dziesmas un rotaļas, aizrautīgi stāsta mazajiem par biatlonu. Pirms iepazīšanās ar jauno folkloras kopas dalībnieku, „Rakstu raksti” esot noskatījušies filmiņu par Andreju, viņu ļoti patīkami pārsteidzot. 

Šī bija pirmā reize, kad Andrejs rotaļājās kopā ar bērnudārza bērniem, un viņš atzīst, ka tas bijis ļoti jauki! „Rakstu raksti” rīko sadraudzības pasākumus ar līdzīgām kopām no tuvējās apkārtnes, piedalās koncertos, svin gadskārtu svētkus. Tā kā kolektīvs ir jauns, tad tradīcijas vēl tikai dzimst, un gandrīz viss ir kā pirmā reize. Gan Andrejam, gan mazajiem pūcēniem šī būs pirmā reize, kad viņi televīzijā demonstrēs savus dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas talantus. Lai top!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!