• Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
  • Vārda diena: Margarita, Margrieta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Viktors Ellers saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers Dziesmu svētkos līdz šim ir bijis tikai skatītājs, bet katru reizi, esot klāt vai vērojot svētku pārraides televīzijā, viņam ir bijusi dziļa vēlme būt par daļu no šiem svētkiem. Beidzot viņa sapnis, dziedot kopā ar Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas zēnu kori un Melngaiļskolas bigbendu, būs piepildījies! Viņiem visiem šie būs pirmie Dziesmu svētki. 

Kolektīvi Viktoru raksturo kā vienkāršu, sirsnīgu un mērķtiecīgu savdabīgas balss īpašnieku, mēģinājumi bijuši humora pilni. Bigbenda profesionālais niķis ir mainīties instrumentiem un mēģināt izkonkurēt vienīgo sitaminstrumentālistu pie viņa bungu komplekta. Viņi piedalījušos vairākos festivālus, no kuriem pārveduši arī godalgas: 37. Bidgoščas muzikālo impresiju festivāla speciālbalvu un 1. vietu 63. Eiropas jauniešu mūzikas festivālā Nērpeltā/Beļģijā. Viņu sapnis ir doties koncerttūrē pa Eiropu un spēlēt vairāku pilsētu džeza klubos. Zēnu koris cer uzstāties topošajā Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”. Izrādās, šie jaunieši prot ne tikai muzicēt – abi kolektīvi apgalvo, ka no tiem sanāktu labas futbola komandas! Interesants būtu mačs – bigbends pret zēnu kori. Nez, kurā komandā spēlētu Viktors? 

Viktors ar lepnumu stāsta, ka gatavošanās pozitīvo emociju šovam “Lai top!” nav vienīgā lieta, ko viņš pēdējā laikā darījis pirmo reizi – Viktors nesen sonogrāfijā pirmoreiz redzējis savu dēlu!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!