Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Valmiera FC"

Šodien Latvijas futbola Virslīgā aizvadītas divas spēles, FK "Liepāja" ar 3:0 pieveica FK "Ventspils" un FK "Spartaks" ar 1:0 pārspēja "Valmiera FC". Par jūrmalnieku cīņu ar valmieriešiem plašāk stāsta kolēģis Normunds Melderis.

Šosezon krietni sekmīgāk cīnās valmierieši, kas kopā ar RFS dalīja pirmo-otro vietu, kamēr «Spartaka» kontā 10 spēlēs bija vien 6 punkti. Par spīti tam, aizvadot sezonas pirmo maču Slokas stadionā, pirmajā puslaikā pārsvars piederēja jūrmalniekiem. Spēles 14. minūtē mājinieki ieguva tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko veiksmīgi realizēja Ričards Fraidejs.  Kopumā pirmajās 45 minūtēs momentu bija pamaz. Toties otrajā puslaikā komandas sarosījās, bet iniciatīva jau piederēja valmieriešiem. Viņiem arī radās divas labākās izdevības mainīt rezultātu uz tablo. Tomēr vienā gadījumā labi aizsardzībā nospēlēja «Spartaka» futbolisti, bet otrajā viesu uzbrucējs Ēriks Punculs trāpīja pa vārtu stabu. Arī Jūrmalas futbolisti epizodiski domāja par uzbrukumu, tomēr rezultāts tā arī nemainījās, un «Spartaka» futbolisti izcīnīja vērtīgu uzvaru pār «Valmieru» ar 1-0.

Intervija - Ņikita Bērenfelds, FK «Spartaks» aizsargs

Panākums ļauj «Spartaka» komandai pārtraukt četru zaudējumu sēriju un pakāpties uz turnīra tabulas sesto ailīti.