Pirmdiena, 23. maijs

2. sērija

Mazā Bena stāvoklis aizvien pasliktinās. Izmisīgi tiek meklēta viņa māte, jo mātes asinis varētu zēnu glābt. Mārtins noskaidro, ka Bena māte ir Marlīzes Leitneres māsa Jūlija, kura bērnu dzemdējusi slepus un pametusi, jo domā, ka palikusi stāvoklī ne no sava saderinātā. Taču viss draud nākt gaismā, jo Jūlijas asinis izrādās nederīgas un Bena pēdējā cerība ir viņa miesīgais tēvs.

Otrdiena, 24. maijs

3. sērija

Mārtinu nebeidz vajāt atmiņas par ugunsgrēku un Artura Distelmeijera nāvi. Anne grib saņemt apdrošināšanas naudu par nodegušo saimniecību un braukt prom, lai sāktu jaunu dzīvi. Viņa lūdz Mārtinu apliecināt, ka tēvs tajā dienā nebija dzēris un ugunsnelaime nav nolaidīgas rīcības rezultāts. Līzbetei nav labi ar veselību. Kānveilers ir greizsirdīgs, jo Vera flirtē ar kādu jaunu dakteri.

Trešdiena, 25. maijs

4. sērija

Annes uzstājības rezultātā Mārtins samelo apdrošinātājiem, ka Distelmeijers ugunsgrēka dienā nav bijis dzērumā. Anne aizbrauc un solās atkal doties uz Parīzi. Negaidīti uz savu 18. dzimšanas dienu no Jaunzēlandes pārrodas Lilī. Pretēji iepriekš solītajam viņa vairs netaisās likt skolas eksāmenus. Līzbetei izdodas pierunāt viņu pagaidām palīdzēt saimniecībā.

Ceturtdiena, 26. maijs

5. sērija

Mārtinam neliek mieru doma, ka viņš Annes dēļ melojis apdrošinātājiem. Kad apdrošināšanas pārstāve Jēgere ierodas pie viņa pēc paraksta uz protokola, viņa nojauš Mārtina melus. Darbs Grūberu saimniecībā Lilī šķiet smags un nomācošs. Viņai jāuzņemas arvien vairāk pienākumu, jo Hanss sāk piestrādāt par tūristu pavadoni kalnos. Kānveilers turpina izvairīties no Veras mēģinājumiem beidzot tikt pie abu kopīga bērna.

Piektdiena, 27. maijs

6. sērija

Mārtins nejauši atkal satiekas ar apdrošināšanas darbinieci Jēgeri, kurai uznākušas pēkšņas sāpes mugurā. Mārtins bezpalīdzīgajai sievietei ne tikai injicē zāles, bet arī palīdz tikt galā ar bijušā vīra mēbeļu izvākšanu no mājas. Jēgere vēlāk uzaicina Mārtinu ciemos pie sevis. Redzot, ka Lilī laikrakstā pēta darba piedāvājumus, Mārtins ierosina, ka viņa varētu pastrādāt praksē, palīdzot Bornholmas kundzei. Tas sanikno Hansu.

12+