Pirmdiena, 23. maijs

3590. sērija

Bēgot Ēriks izraisa avāriju uz ceļa. Floriāns notriec brāli. Ēriku bezsamaņā aizved uz slimnīcu, kur viņam veic operāciju. Floriāns notikušajā vaino sevi. Vanesa jūtas vīlusies, jo rehabilitācija nesniedz cerēto rezultātu. Maksis vēlas meiteni iepriecināt un uzdāvina viņai paukotāja Georga Fihtla autobiogrāfiju, kuru piemeklējis līdzīgs liktenis. Vanesa sazinās ar Fihtlu. Rozālija gatavojas labdarības pasākumam un sarīko reklāmas fotosesiju ar Kornēliju un Kristofu. Robertu atkal moka greizsirdība. Alfonss ir neapmierināts, ka Hildegardes pavāru kursu dēļ viņam atliek mazāk laika ar sievu, un nolemj mainīt situāciju.

Otrdiena, 24. maijs

3591. sērija

Floriāns uzzina, ka Ēriks bēga no Kornēlija un tāpēc cieta negadījumā. Kad viņš to izstāsta Maijai, viņš saprot, ka viņa zināja par tēva plānu. Floriāns nolemj šķirties no Maijas. Dakteris Kamms liek Ariānai veikt galvas smadzeņu datortomogrāfiju. Ariāna saņem šokējošu diagnozi. Pēc Ērika negadījuma Selīna ir dusmīga uz Kornēliju un iesaka viņam sākt jaunu dzīvi citā vietā. Hildegarde gatavojas pirmajai pavāru kursu nodarbībai un piedzīvo patīkamu pārsteigumu.

Trešdiena, 25. maijs

3592. sērija

Kornēlijam izdodas pārliecināt Selīnu, ka rīkojas pareizi. Viņš atklāj viņai savu plānu, ka izliks Ērikam lamatas ar kūrorta viesnīcas projektu. Selīnu māc divējādas jūtas. Viņa vēlas paglābt Kristofu no izputēšanas. Maija nespēj noticēt, ka Floriāns vēlas šķirties no viņas. Floriāns izsaka Kornēlijam ultimātu – viņam jāpamet viesnīca 48 stundu laikā, vai arī Floriāns nodos Kornēliju policijai. Ariāna cenšas pieņemt savu likteni un piekrīt veikt analīzi audzējam. Andrē atdāvina Hildegardei biļetes uz rokkoncertu. Viņa nolemj sagādāt Alfonsam pārsteigumu. 

Ceturtdiena, 26. maijs

3593. sērija

Selīna brīdina Kristofu, ka Ēriks un Ariāna ar kūrorta viesnīcas darījumu vēlas izkrāpt Zālfeldu naudu. Verners liek lietā savu pazīšanos policijā un liek pārbaudīt Ērika bankas darījumus. Floriāns noklausās, kā Selīna stāsta Kornēlijam par Kristofa un Vernera plānu. Ariāna nevienam neatklāj, ka viņai konstatēts nāvējošs audzējs. Rozālija pamana Ariānas nomākto garastāvokli un nolemj izmantot situāciju. Hildegarde izstāsta Alfonsam par zemnieku, kurš piedāvā īpaši audzētu cūkgaļu, un nolemj uzņemties rūpes par vienu sivēnu. Vanesa ir sajūsmā par viņu ideju, bet neatskārš, kāds ir īstais mērķis. 

7+