• Trešdiena, 2018. gada 23. maijs
  • Vārda diena: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
  • Rīgā +11.1°C, - vējš 0m/s, 764mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

«Teātris.zip» piedāvā Leļļu teātra «Skroderdienas Silmačos»

Teātris.zip

Latvijas Televīzijas raidījumu ciklā „Teātris.zip” 23.jūnijā plkst. 9.00 LTV1 būs skatāma Leļļu teātra izrāde „Skroderdienas Silmačos”.

Kas gan Līgo bez „Skroderdienām Silmačos”?! Katru gadu dažādos izpildījumos tām vienkārši jābūt TV ekrānos!

Šoreiz jau no paša Līgo dienas rīta, kad rūgst vēl maize, bet pļavas slapjas, varat kopā ar bērniem skatīties Leļļu teātra Skroderdienas. Jā, jā kopā ar bērniem – lielākiem un pavisam maziem, jo jums labi zināmais stāsts tiks izstāstīts ar mājdzīvnieku piedalīšanos: kaķis, suns, zirgs, govs un pārējie, kurus var atrast īstā lauku sētā. Kurš ir kurš? Un kāpēc tā? To atbildēs Leļļu teātra Skroderdienas, kas būs negaidītas ar papildus asociācijām un metaforām.

Šī izrāde palīdzēs dienu uzsākt ar smaidu un sagatavoties Līgo vakaram, kad dabā viss ir viens un pilnbriedā. Pirms izrādes „Teātris.zip” jūs iepazīstinās ar visu Leļļu teātra Skroderdienu Silmačos aktieru un dzīvnieku ansambli.

Izrādes režisori - Valdis Pavlovskis, Kārlis Auškāps, leļļu māksliniece - Ilze Vītoliņa, scenogrāfe - Anita Znutiņa-Šēve, dziesmu aranžētājs - Valdis Zilveris. Izrāde saņēmusi „Spēlmaņu nakts” specbalvu par netradicionālu pieeju klasikas interpretācijā.

Raidījumu ciklu atbalsta

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!