• Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
  • Vārda diena: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
  • Rīgā mākoņains, +16 °C, D/DR vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

«Tēvs Brauns 6» 1. - 10. sērija

Tēvs Brauns

Sižeta pamatā ir Gordona K. Čestertona ļoti populārie īstie stāsti. 1950. gadi, Anglijas mazpilsētiņa. Katoļu draudzē kalpo Tēvs Brauns – ārēji necils vīrs, aiz kura vientiesīgā izskata tomēr slēpjas veikls prāts un vērīga acs, kas ļauj viņam gan kā priesterim, gan arī detektīvam labi izprast cilvēkus. Un viņam ir pašam sava izmeklēšanas metode!

Otrdiena, 23. jūnijs

1. sērija

Sestās «Tēvs Brauns» sezonas pirmajā sērijā atkal satiksimies ar tēvu Braunu, kurš pamanījies iekļūt nozieguma izmeklēšanā laikā, kad notiek pantomīmas izrādes mēģinājums Keblefordas Ziemassvētku pasākumam. Tuvējos mežos ir atrasts skelets no kādas slepkavības pirms septiņiem gadiem. Tas raisa bažas, vai slepkava vēl joprojām nav brīvībā. Drīz vien Brauns saprot, ka patiesība «slēpjas» pantomīmas teātra telpās.

2. sērija

Ketrīna gaida tiesas spriedumu par sava vīra slepkavību. Tēvam Braunam šķiet, ka viņa varētu atriebties kādam savam draugam. Drīz vien tiek atrasta mirusi cietuma uzraudze. Taču Ketrīnai ir alibi. Tikmēr tēvu Braunu uzmeklē vietējais reportieris, kurš apgalvo, ka nozieguma atstāstījums ir meli.

3. sērija

Slēdz vietējo dzelzceļa staciju. Lai to novērstu, tiek rīkots saviesīgs pasākums ar mērķi ievākt ziedojumus. Tomēr stacijas galvenais vadītājs tiek atrasts nogalināts. Galvenais aizdomās turamais ir par stacijas slēgšanu atbildīgais Dīpaks. Viņš arī tēvam Braunam atklāj noslēpumu par nogalināto Benu, un tas noved pie jauniem pierādījumiem.

4. sērija

Misis Makkartijas draudzene Frēda slimnīcā negaidīti nomirst miegā. Arī viņas kādreizējā auklīte Elena atrodas turpat. Tomēr tēvs Brauns uzskata, ka Frēda nav mirusi dabīgā ceļā. Tikmēr atklājas, ka slimnīcā ir kāds cilvēks, kurš nelegāli praktizē eitanāziju nedziedināmi slimiem cilvēkiem.

5. sērija

Lēdija Felīcija atgriežas no Āfrikas. Viņa izšķiras no Benedikta, kurš tiek turēts aizdomās par spiegošanu. Felīcijai piedraud, sakot, ka Benedikts nekādā gadījumā nedrīkst nodot dokumentus krievu rokās. Tēvs Brauns vēlas Felīcijai palīdzēt, pat tad, kad viņa tiek apsūdzēta slepkavībā.

Trešdiena, 24. jūnijs

6. sērija

Mellorijs dodas apmeklēt vietējo turnīru. Skotlendjarda komandieris, kādreizējais nacistu «mednieks», negaidīti tiek aizturēts. Tikmēr tēvam Braunam ir jāizmeklē dubulta slepkavība.

 7. sērija

Lūsiju nogalina deju sacensību balles laikā. Viņas kaklarotu nozog un viņas mīļotais vīrietis Olivers tiek arestēts, tomēr Lūsijas deju partneris Aleksandrs norāda, ka notikušajā ir vainojama balles organizētāja lēdija Rouza . Olivers noklusē kādu svarīgu detaļu.

8. sērija

Privātskolā atrod smagi ievainotu meiteni. Skolā notiek sarīkojums, ko apmeklē arī tēvs Brauns. Viņam šķiet, ka vainojams ir kāds no skolēniem.

9. sērija

Vietējie ar Hermioni priekšgalā nav priecīgi, ka amerikānis Reilens vēlas atvērt ciemata golfa klubu. Viņš saņem nāves draudus. Golfa turnīra laikā viņš tiek nogalināts. Taču drīz tiek atrasts vēl viens līķis. Brauns uziet kādu saikni starp nogalināto un slepkavu.

10. sērija

Itālijā nogalina kādu vīrieti, taču tiek uzzināts, ka viņam bija paredzēts doties uz Gloučesteru, kur glabājas kāda sena relikvija. Drīz uzrodas mirušā vīrieša atraitne. Pazūd arī svarīga atslēga, ko vīrietis bija paredzējis sūtīt Braunam. Relikviju kāds ir plānojis nozagt, un Braunam tas ir jāaptur.

(Father Brown). Detektīvfilma. Lielbritānija, 2013. g.

Režisori: Iens Barbers, Dominiks Kīvijs, Mets Kārters.

Galvenajā lomā - Marks Viljamss.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Tēvs Brauns 7» 10. sērija

Tēvs Brauns
Anotācija

«Tēvs Brauns 7» 9. sērija

Tēvs Brauns
Anotācija

«Tēvs Brauns 7» 8. sērija

Tēvs Brauns
Anotācija

«Tēvs Brauns 7» 7. sērija

Tēvs Brauns
Anotācija

«Tēvs Brauns 7» 6. sērija

Tēvs Brauns