1. sērija

Asiņainās kāzas

Kādā skaistā Midsomeras ciemā notiek lorda un viņa izredzētās kāzas. Kad viņi jau devušies medusmēnesī, atklājas, ka muižā nogalināta līgavas māsa. Jaunlaulātajiem jāatceļ brauciens un jāatgriežas. Inspektoram Bārnabijam nākas saskarties ar visai vīzdegunīgu attieksmi no senās dzimtas. Taču viņa iedziļināšanās dzimtas vēsturē palīdzēs atšķetināt lietu un noskaidrot, kurš ir vainīgais. Turklāt viņam jāgatavojas izdot pie vīra pašam savu meitu. 

2. sērija

Nošauts rītausmā

Midsomerā dzīvo divas ģimenes – Hiksi un Hemondi, kas ķildojas jau kopš Pirmā pasaules kara, kad Dagijs Hemonds nošāva Hiksu. Hiksiem pieder vairāki mazi uzņēmumi, un Hemondi ir militāristi. Kad vectēvs Hemonds tiek atrasts miris, šķiet, ka strīds ir nonācis līdz slepkavībai.

3. sērija

Pamests nomirt

Kādā nomaļā mājā tiek atrasti sievas un vīra līķi. Vai bijis negadījums? Vai tīša slepkavība? Ja mājā dzīvojuši tikai divi vecīši, kāpēc galds klāts trim cilvēkiem? Turklāt par fotogrāfi tiek pieaicināta Džonsa bijušā klasesbiedrene. Un kāds cits viņu klasesbiedrs grasās precēties. Un vēl kāds cits tiek atrasts miris. Inspektoram Bārnabijam jāsteidzas atšķetināt lietu, lai ciemā neuzrastos arvien jauni līķi.

4. sērija

Midsomeras dzīve

Kāds pilsētas uzņēmējs pārcēlies uz laukiem un par ietaupījumiem iegādājies vietējo žurnālu, kurā publicē ļoti kritiskas atsauksmes par vietējiem restorāniem un viesnīcām. Kādu rītu viņš tiek atrasts miris. Inspektoram Bārnabijam nu jācenšas atrast vainīgo, kā arī jāmazina spriedze starp vietējiem lauciniekiem un pilsētniekiem, kuri brauc izklaidēties, uzskatot, ka lauciniekiem jābūt bezgala priecīgiem par viņu klātbūtni. 

12+