• Svētdiena, 2020. gada 29. novembris
  • Vārda diena: Ignats, Virgīnija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Cytaidi latviskais

Cytaidi latviskais

Jauka, simpātiska, sirsnīga ģimene – tā par Gavariem saka tie, kuri Džeinu un Juri pazīst un nu kļuvuši par viņu mērķtiecības un radošuma lieciniekiem. Kopīgas vērtības, kopīgs skatījums uz dzīvi, otra atbalstīšana, bērni un mīlestība - tas viņus vieno, veido viņu tagadni un nākotni. 

Džeina ar Juri iepazinās Atvērto durvju dienā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, gluži kā  pasakā. Jura un Džeinas dzīvē pasakām  patiesi  ir būtiska loma. Viņi tās sacer, stāsta  saviem bērniem, gatavo dekorācijas un lelles, izrāda arī plašākai publikai.

Džeina un Juris  ir dzīvojuši un strādājuši Rīgā, baudījuši viesstrādnieku dzīves plusus un mīnusus Lielbritānijā, bet nu jau piecus gadus saimnieko Jura vectēva sētā Upmalas pagastā, ko ir veidojuši no jauna. Dzīve saskaņā ar dabu ir viens no Gavaru ģimenes pamatprincipiem. Džeina ir multimāksliniece – raksta dzeju,  dzied, glezno un nākotnē plāno nodarboties ar tēlniecību.

Juris ļauj Džeinai «lidot», bet pats uzņēmies saimnieciskās rūpes, darina skaistus kārklu klūgu grozus, vēlas iemācīties mūrēt krāsnis. Abi ir Preiļu Brīvās skolas pedagogi. Raidījumu vada latgaliešu rakstnieks Valentīns Lukaševičs, raidījums latgaliešu valodā ar titriem latviešu literārajā valodā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Citādi latviskais (Cytaidi latviskais) *

Cytaidi latviskais

Cytaidi latviskais. Annas diena

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Tirgusdiena

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Annas diena

Cytaidi latviskais

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Pēterdiena

Cytaidi latviskais