• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 77. - 81. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 23. jūlijs

77. sērija

Margarita lūdz Porfirio palīdzību Roksanas lietā. Luisa paziņo Huanai, ka Favjola ir stāvoklī. Huana jūtas apvainojusies, ka Favjola to viņai nav pateikusi, un pat pieņem, ka bērns ir no Ramona. Ortensija pasaka Rebekai, ka viņu cenšas nogalināt. Fransisko ir spiests atklāt Rebekai savus patiesos nodomus. Viņa piekrīt palīdzēt. Luisa nejauši pieļauj kļūdu un izraisa Finito īstu greizsirdības lēkmi.

Otrdiena, 24. jūlijs

78. sērija

Antonio servisā ielaužas zagļi. Ramons cenšas viņus aizturēt, taču tiek arestēts. Huana uzaicina Favjolu uz atklātu sarunu. Benito saka Luisai, ka Finito viņu krāpj ar Adalhisu, taču nespēj to pierādīt. Izmeklētājs parāda Roksanai vairākas fotogrāfijas, un viņa atpazīst Danjelu. Ramons pasaka Sofijai, ka vēlas sākt jaunu dzīvi kopā ar viņu, taču viņai ir jābūt pacietīgai. Favjola pārmet Dalijai, ka viņa izplata tenkas.

Trešdiena, 25. jūlijs

79. sērija

Dalija izstāsta Ramonam, ka Favjola nav stāvoklī. Sofija pēc Ramona lūguma pieņem Daliju darbā. Porfirio uzzina, ka ir slims ar leikēmiju. Uzpircēji piedāvā Huanai un Andreai zemu cenu par augļu dārza ražu. Huana paziņo, ka par tik mazu naudu nepārdos. Margarita pavēsta Antonio, ka viņam gandrīz jau ir piešķirta Djego aizbildnība. Sofija izvaicā Daliju par viņas strīdu ar Favjolu. Ofēlija uzaicina Osvaldo doties viņai līdzi braucienā uz Buenosairesu. Roksana stāsta kameras biedrenei, ka drīz tiks no cietuma laukā. Roksana pieprasa Antonio, lai viņš viņu apciemotu cietumā. Favjola pārdzīvo, ka viņas kopdzīve ar Fransisko tik ļoti atšķiras no viņas kopdzīves ar Ramonu. Finito atnāk uz Luisas mājām vakariņās un iedod viņai naudu līgavas kleitai. Kad Osvaldo ierodas viesnīcā pie Ofēlijas, miesassargi ielaužas numurā un piekauj Osvaldo.

Ceturtdiena, 26. jūlijs

80. sērija

Osvaldo piezvana Horhem un stāsta, ka viņam uz ielas uzbruka zagļi. Dalija uzaicina Valenti palikt kafejnīcā kopā ar viņu un Blondo. Sofija prasa Ramonam, kādēļ viņš neesot izstāstījis, ka zina par Favjolas grūtniecību. Cietumā apciemojuma laikā Antonio pasaka Roksanai, ka neļaus ilgāk ar sevi manipulēt. Sofija aiziet pie Favjolas un pieprasa, lai viņa nemeklē Ramonu. Favjola atbild, ka Ramons pats viņu meklē. Čirka un Čava atsāk tirgot rezerves daļas. Luisa un Huana ierodas lielveikalā nopirkt Luisai līgavas kleitu. Horhe meklē iespējas tirgot augļu dārza produktus tuvākajos tirgos. Finito nejauši noskūpsta Adalhisu. Huana palūdz Ramonu atnākt viņai un Andreai līdzi nopirkt kravas mašīnu. Ramons piekrīt, bet tas sanikno Sofiju, kura domā, ka aiz tā visa stāv Favjola. Ramons mēģina pārliecināt Sofiju, ka viņš viņu mīl, bet viņam nemaz nepatīk viņas izturēšanās. Roksanai cietumā būs jāiziet pārbaude ar melu detektoru.

Piektdiena, 27. jūlijs

81. sērija

Lai pievilinātu klientus, Favjola un Andrea ietērpjas apspīlētos kombinezonos. Huana lūdz Ramona palīdzību, lai izvēlētos kravas auto augļu dārzam. Ramons piekrīt, bet tāpēc izjūk viņa brauciens ar Sofiju uz Tepostlanu. Favjolai un Fransisko izceļas strīds par Fransisko tieksmi šķērdēt naudu uz Favjolas rēķina.  Margarita grib lūgt vēl viena ārsta viedokli par Fransisko izvēlēto Ortensijas ārstēšanas metodi – sedāciju.  Notiek melu detektora tests, un nu ir pierādījumi, ka Roksana nemelo. Huana sastrīdas ar Hulio par viņa jaukšanos Huanas un Andreas biznesa lietās. Huana izsaka mājienu par kāzas kleitas izvēli. Hulio domā, ka viņš nepavisam negrib Huanu precēt un ka Huanu nebūs tik viegli apmuļķot.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons