• Sestdiena, 2020. gada 19. septembris
  • Vārda diena: Verners, Muntis
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Miranda» 13. - 16. sērija

Miranda

Pirmdiena, 23. jūlijs

13. sērija

Nu jau nopietni satiekoties ar Maiku, Miranda cenšas pierādīt, ka spēj izturēties kā nopietns, pieaudzis cilvēks, lai cik reizēm tas nebūtu grūti. Miranda nolēmusi arī sarīkot viesības, kurā goda viesis būs Valērijs, Maika tēvs.

Otrdiena, 24. jūlijs

14. sērija

Maika prombūtnes laikā Miranda spiesta visu uzmanību veltīt slimajai Penijai. Viens labums gan no tā ir – iespēja satikt glīto dakteri Geilu. Viņš aizmirsis savu asinsspiediena mērītāju. Miranda to varētu atdot, taču saslimst pati. Un beigu beigās aplipina arī visus apkārtējos.

Trešdiena, 25. jūlijs

15. sērija

Mirandas finansiālo neveiksmju dēļ viņas veikalam draud bankrots. Sacerējusi biznesa plānu, Miranda dodas uz banku pēc aizdevuma, taču baņķieri neizdodas pārliecināt. Penija sola Mirandai palīdzēt, ja viņa apmeklēs Anonīmo Ēdāju grupas nodarbības. Tikai patiešām labs menedžeris varētu glābt biznesu. Piemēram, Stīvija.

Ceturtdiena, 26. jūlijs

16. sērija

Ko līdz prieks par atgūto veikaliņu, ja Gerijam ir jauna draudzene – Rozija? Miranda pievienojas Stīvijai un Tillijai „vīriešu medībās” un sastop televīzijas reportieri Maiku, kas labprāt parādīs Mirandai savu darbu. Bet tās izrādās Penijas rīkotas viesības. Abas nu izliekas viena otru nepazīstam. Lai arī vakars izvēršas katastrofā, Maiks ir uzstājīgs un grib būt par Mirandas pavadoni uz Stīvijas dzimšanas dienas svinībām. Arī tad, kad Miranda tiek apcietināta!


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Miranda» 15. - 16. sērija

Miranda
Anotācija

«Miranda» 13. - 14. sērija

Miranda
Anotācija

«Miranda» 11. - 12. sērija

Miranda
Anotācija

«Miranda» 9. - 10. sērija

Miranda
Anotācija

«Miranda» 7. - 8. sērija

Miranda