• Piektdiena, 2020. gada 29. maijs
  • Vārda diena: Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens - «Tokyo-City» tagad ir cits uzņēmums

Aizliegtais paņēmiens

«Tokyo-City» kļūst par piemēru tam, kāda patiesībā ir Latvijas attieksme un kādi ir Latvijas likumi pret aplokšņu algu maksātājiem. Sodīts izpildītājs, bet saimniekiem nav jāmaksā ne centa. Uzrēķins kopā ar soda naudām sasniedz pat deviņus miljonus eiro, bet, piedodiet, nekā nebūs - «Tokyo-City» tagad ir cits uzņēmums.

Komentāri (5)

Andris Vītols
Mūsu Latvijā pārvaldes SISTĒMA ir pilnīgi nespējīga pret lielajiem blēžiem un zagļiem. Ar savu gudrību ''sistēmas cilvēciņi'' lielos zagļus netraucē nepilnīgo likumu dēļ, korupcijas dēļ vai vienkārši baidās .... Cilvēku ''parasto'' SISTĒMA čakarē pēc pilnas programmas, bet ar lielajiem zagļiem, kukuļņēmējiem -vienojas par sodu. Tā L.Medina ir viena no viena no sliktajiem, lai sūdz mani tiesā, ja grib dzirdēt vairāk.
Andris Vītols
Ja Tieslietu ministrija, PROKURATŪRA un tiesas netiek galā ar acīmredzamu noziegumu, bet vienlaicīgi LTV L.Medina saka, ka likumi kārtībā...., tad es nesaprotu, PAR KO VIŅI SAŅEM ALGU. Cinisks bija ieteikums pašiem darbiniekiem aizstāvēt savas tiesības. Man ir pieredze šajā sakarā. Tieslietu ministrija, tiesas darbiniekus neaizstāvēja, būtibā tikai radīja papildus zaudējumus. Pieklājīgi, izglītoti NEĢĒĻI !!!
Andris Vītols
Darbinieku pamatoto tiesību aizstāvēšana (saistībā ar MSIA ''DAILE'' maksātnespēju) man pilnībā mainīja priekšstatu par dažu iestāžu un tiesu SADARBĪBU. Ja sadarbība vērsta uz taisnīgu MĒRĶI, uz lietu objektīvu izmeklēšanu, tad tā ir SADARBĪBA. Ja sadarbojās, lai piesegtu kolēģu bezdarbību, PAT NOZIEGUMUS, tad TAS IR KARTELIS.
Sergejs Kuvšinovs
Uztaisat tādu pašu izmeklēšanu tikai viesnīcās Rīgā, iesaku uz Avalon hotel Rīgā aiziet
Silvija Potasa
Pēc šīs pārraides radās pārdomas. Kur un kad pazuda ,,tev nebūs zagt,,? Zaglis ir zaglis,lai no kādas valsts būtu. Ir pieļauta iespēja īpašniekiem tēlot muļķus. Vai man patiktu,ka kaimiņš zog un pieķerts,tēlo muļķi? Nepatiktu gan! Ja ēstuves ir tik nerentablas,kāda velna pēc to tik daudz vajag? Latvieši nav tie naskie ēstuvju apmeklētāji.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1. jūnija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Valdības caurie lēmumi» 5

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

25. maija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Alerģijas»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Alerģijas»

Aizliegtais paņēmiens