• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 23. septembris

V.I.P.

Ja vēlaties, lai pirmdienas vakars paiet spraigi, gudri un motivējoši, tad jāpiepulcējas Uģa Joksta un sešu erudītu sabiedrībai. Komandas šoreiz «Veiksme. Intuīcija. Prāts» ložā nonākušas dažādos veidos- Sandas Blomkalnas komanda spēlēs atkārtoti, jo pavasarī, kad komanda spēlēja pirmo reizi, eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga kolektīvam uzrakstīja, ka kāds jautājums varbūt bijis strīdīgs, un komandai jāļauj vēlreiz piedalīties spēlē. Jāņa Liksta komandu pieteica spēlei komandas biedru draudzene, kura vēlējās ar šo  pārējiem sagādāt pārsteigumu. Kā klāsies abām komandām, redzēsiet uzreiz pēc «Panorāmas».

Dalībnieki:

Sanda Blomkalna, komandas kapteine  Ar komandu iepazinās studiju laikā Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, kad līdzdarbojās Studentu padomē, organizējot pasākumus. Patīk grafiskais dizains, matemātiskā modelēšana. «Ir lietas, kas jādara», komandai teica Sanda, pirms nākt uz šo spēli.

Liene Nebare, mācās kļūt par mazpilsētas «bīstamo mājsaimnieci» un pierast pie citāda dzīves ritma. Ikdiena paiet ar rūpēm par meitiņu. Ar prieku dodas uz Latvijas Kultūras akadēmiju, kur smeļas iedvesmu un prieku no darba ar studentiem. Patīk svinēt svētkus un dzīvi, tāpēc bieži  uzņem ciemiņus un apliecina savas kulinārijas prasmes.

Agnese Kokina, raksta doktora darbu bioloģijā Latvijas Universitātē un māca medicīnas studentiem bioķīmiju. Piedalās bioloģijas olimpiāžu sagatavošanā un trenē komandu starptautiskajai bioloģijas olimpiādei un Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādei. Beigusi bērnu mākslas skolu, kas palīdz, zīmējot dīvainas ilustrācijas.


Jānis Liksts, komandas kapteinis, izprot jautājumus par enerģiju, siltumu un elektrību. Raksta projektus un raksta vispār. Dziļi sirdī un akcentā latgalietis, bet kopumā pilsētas zēns. Interesē māksla, literatūra, motocikli.

Alise Podniece, neadekvāti pieredzējusi savam vecumam. Spēj nokārtot un saorganizēt jebko. Neizsīkstošs humors un dzīvesprieks. Strādā Paula Stradiņa slimnīcā par sabiedrisko attiecību specālisti, spēlē tenisu. Gribētu dzīvot Parīzē vai Romā, bet dzīvo Rīgā. Interesējas par kultūru, kino, patīk apmeklēt muzejus un izstādes.

Toms Siļķe, patīk mūzika, mazliet spēlē pats. Saprot kaut ko par apskaņošanu un audio lietām. Kaut ko zina par mājdzīvniekiem. Kādreiz darbojies modes pasaulē, atvaļināts modelis. Patīk kārtība, nepatīk nekārtība.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.