UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija. Latvija - Čehija

Šodien Latvijā sākās Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs futbolā jauniešiem U-17. Pirmajā spēlē Zviedrija sagrāva Lietuvu 8-0, vēlāk Jelgavā Latvija – Čehija 0-1. Par mūsu jauniešu spēli stāsta kolēģis Andris Auziņš.

Jelgavā Latvija kārtējo reizi uzņem Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas apakšgrupu, šoreiz U17 vecuma grupā! Latvijas jauniešiem pirmā spēle pret spēcīgo Čehiju. Jurģa Pučinska trenētā komanda spēli sāka ar milzīgu pietāti pret pretiniekiem – visā puslaikā vien divi vērā ņemami momenti, bet čehi savu iespēju izmantoja un atpūtā ejot 0:1 par labu čehu jauniešiem. Pēc pārtraukuma latvieši beidzot pamodās un spēlēja daudz radošāk, čehi ar visiem spēkiem aizstāvējās un pat beigās vilka laiku, bet latvieši vārtus tā arī neguva – 0:1 turnīrs iesākts ar zaudējumu

Intervija - Alans Kangars, Latvijas U-17 izlases aizsargs

Apakšgrupas otrajā spēlē zviedri ar 8:0 sagrāva lietuviešus. Lai nodrošinātu vietu nākamajā kārtā – jāiekļūst divu labāko komandu skaitā.