Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” mērķi šogad ir tādi paši kā pērn – jāizcīna trīs tituli – Latvijas - Igaunijas līga, Latvijas līga un Latvijas kauss. Latvijas - Igaunijas līgā gan to izdarīt būs daudz grūtāk, jo šosezon pie mums spēlēs arī ukraiņu basketbola flagmanis “Prometej”. Tāpat “VEF Rīga” grib turpināt sevi pierādīt Čempionu līgā.

Intervija - Gatis Jahovičs, “VEF Rīga” prezidents

“VEF Rīga” sastāvs šogad bez lielām izmaiņām - atkal jauni amerikāņu viesspēlētāji, kuri būs jāiepazīst, bet izdevies saglabāt visus Latvijas basketbolistus, kas jau bija komandā pērn. Arī Kristeru Zoriku par kuru bija interese no Eiropas klubiem.

Intervija - Jānis Gailītis, “VEF Rīga” galvenais treneris

Arī šogad “VEF Rīga” turpina sadarbību ar Stradiņa universitāti – līgu zemāk spēlē RSU komanda, kas kļūst par pilnvērtīgu “VEF Rīga” fārmklubu, RSU komandu turpinās vadīt Kristaps Zeids, kurš strādā arī ar Latvijas jauniešu izlasēm.

Latvijas - Igaunijas līga sāksies pēc nedēļas - atklāšanas spēle Liepājā, kur vietējie liepājnieki pie sevis uzņems tieši “VEF Rīga”. Starpsezonā no Liepājas uz “VEF Rīga” pārnāca Liepājas talants Roberts Bērziņš.