Pie Renāra gluži kā uz lielisku mājas ballīti ierodas atšķirīgas darbības sfēras pārstāvoši draugi, kuri labprāt piedalās tikai šeit pieņemamās spēlēs. Protams, neizpaliek arī aprunāšanās par aktuālo un vienkārši neparasto. Un loģiski, ka neiztiek arī bez muzikāla pieskāriena, jo latvieši taču ir dziedātāju tauta!

Jau pirmajā raidījumā pie Renāra ciemosies jaunā LTV seriāla «Māja pie ezera» galvenā dīva Sandra Kļaviņa, muzikālas sadarbības ieceres atklās dziedātājs Ralfs Eilands un absolūtu pirmatskaņojumu piedāvās grupa «Labvēlīgais tips». Tāpat Renārs būs sagatavojis saviem viesiem un skatītājiem neparastu pārsteigumu, kas sauksies «Zeltiņa rokas». Turklāt, lai raidījums iegūtu gruntīgāku nokrāsu, tajā būs arī visīstākais ziņu izlaidums! Protams, ne jau klasiskajā, bet īpašajā — Zeltiņa mērcē!

Šo visu pārdomājot, ir skaidrs, ka piektdienas vakars uzreiz pēc «Panorāmas» jāturpina ar to pašu TV kanālu, jo bez Renāra Zeltiņa jautru vakara ballīti un lielisku nedēļas nogali uzsākt būs daudz grūtāk. Tiekamies ēterā!