• Svētdiena, 2020. gada 25. oktobris
  • Vārda diena: Beāte, Beatrise
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Piektdienām aizliegts būt garlaicīgām un skumjām, tās nedrīkst būt pārāk sakārtotas un pelēkas. Tām jābūt aizraujošām un priecīgām, mazliet trakulīgām un krāsainām. Gluži kā TV raidījumam «Vakars ar Renāru Zeltiņu», kurā jautrība iet roku rokā ar informētību par aktuālo, bet visdažādākās izdarības draudzējas ar populāru un interesantu viesu izzināšanu.

Pie Renāra gluži kā uz lielisku mājas ballīti ierodas atšķirīgas darbības sfēras pārstāvoši draugi, kuri labprāt piedalās tikai šeit pieņemamās spēlēs. Protams, neizpaliek arī aprunāšanās par aktuālo un vienkārši neparasto. Un loģiski, ka neiztiek arī bez muzikāla pieskāriena, jo latvieši taču ir dziedātāju tauta!

Jau pirmajā raidījumā pie Renāra ciemosies jaunā LTV seriāla «Māja pie ezera» galvenā dīva Sandra Kļaviņa, muzikālas sadarbības ieceres atklās dziedātājs Ralfs Eilands un absolūtu pirmatskaņojumu piedāvās grupa «Labvēlīgais tips». Tāpat Renārs būs sagatavojis saviem viesiem un skatītājiem neparastu pārsteigumu, kas sauksies «Zeltiņa rokas». Turklāt, lai raidījums iegūtu gruntīgāku nokrāsu, tajā būs arī visīstākais ziņu izlaidums! Protams, ne jau klasiskajā, bet īpašajā — Zeltiņa mērcē!

Šo visu pārdomājot, ir skaidrs, ka piektdienas vakars uzreiz pēc «Panorāmas» jāturpina ar to pašu TV kanālu, jo bez Renāra Zeltiņa jautru vakara ballīti un lielisku nedēļas nogali uzsākt būs daudz grūtāk. Tiekamies ēterā!

Komentāri (11)

Jānis Logins
Labvēlīgais Tips = Tautas roks
Andis Alksniņš
Arī Romas impērijā tauta izklaidējās un mēs zinām, pie kā tas viss noveda! Bez "maizes un izpriecām" ir darāmas arī nopietnākas lietas!
Uldis Dumins
Pagājušajā sezonā noteikti bija interesantāki raidījumi. Visi "vakari ar Zeltiņu" nevar būt ideāli. Ir jābūt arī kādam ne tik interesantam raidījumam. Gan jau, ka nākamais būs labāks. Tā teikt jāiesildās :)
jautaa_veel
Varat priecāties, ka ārzemēs raidījumu neredzat, jo tik neprofesionālu raidījuma vadītāju un tik dumju raidījumu reti gadās redzēt. Interesanti, kas licis televīzijas vadībai pašu izdevīgāko raidlaiku aizpildīt ar šādām šausmām.
Matiss Mitenberg
reti gadas... reti ari negadaas :D hahaha
Gita Morris Vāgenheima
Vai drīkst, lūdzu, zināt, tieši kuru "Vakarā ar Renāru Zeltiņu" ietverto materiālu LTV nav tiesību izplatīt ne (ES dalībvalstīs) Lielbritānijā un Luksemburgā, ne ASV?
Angelika Kaže
Dona dziesma. Muzikālos gabalus un sportu aizliegts rādīt ārpus teritorijas.
Egil Viesturson
Atvainojiet, šis video satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties.
Lelde Liepina
Es arī labprāt noskatītos no Lielbritānijas :)
Raitis Poikāns
+1
Jana Keiša
Es arī labprāt noskatītos no Luksemburgas...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu
Anotācija

«Vakars ar Renāru Zeltiņu» 18. decembrī

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu

Vakars ar Renāru Zeltiņu
Anotācija

«Vakars ar Renāru Zeltiņu» 11. decembrī

Vakars ar Renāru Zeltiņu