• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Jānis Bordāns

1:1

Jaunākā recepte stabilitātei valstī - sešu partiju koalīcija. Bet kas notiek, ja jaunie uzvarētāji JKP novelk sarkano līniju pret vecajiem ZZS? 

Kurš mācēs nonākt pozīcijā un kurš paliks opozīcijā? Viens no premjera amata kandidātiem Jānis Bordāns 1:1. 

Komentāri (5)

Jānis Ozoliņš
Būtu dīvaini, ja "jaunie" (JKP un LPV LV) ietu kopsolī ar partiju (ZZS), pret kuras politiku viņi cīnijās un piedalījās vēlēšanās. Būtu saprotams, ja ZZS aizietu pa skuju taku, kā to izdarījušas citas, politiski bankrotējušās partijas.
Gita Morris Vāgenheima
Samulsu - raidījuma vadītājs ievadvārdos JKP apzīmē par "jaunajiem uzvarētājiem"; tad trešajā minūtē un 25-tajā sekundē raidījuma viesis pateicas GR, ka viņš tos nodēvējis par "uzvarētājiem"... Vai tad pēdējās LV Saeimas vēlēšanās, (saņemot visvairāk balsu un 23 deputātu vietas Saeimā), neuzvarēja Saskaņa? Bordāna partija ar Kaimiņa partiju dalīja otro un trešo vietu katra ar 16 vietām parlamentā. Varbūt vispirms derētu noskaidrot, kā Latvijā definē "uzvarētāju Saeimas vēlēšanās"? Nē -nopietni!?!
Inta Valkovska
...smadzenēm esam mēs, neviss mums smadzenes...GR smadzenes AUTOPILOTĀ= dzird savu iedomāto atbildi tikai ! https://www.youtube.com/watch?time_continue=1 &v=953uZgYNj9g
Renārs Bīrmanis
Dodu 1:10, ka GR vēlēšanās ir balsojis ne par JKP.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!