• Vārda diena: Dzirkstīte, Anta, Antonija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 747mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Latvijas hokeja virslīga. HK «Zemgale/LLU» 2:5 HK «Kurbads»

Kurbada viesošanās Zemgales mājvietā Jelgavas ledus hallē sākās nevainojami – Latvijas vicečempioni jau pirmajā uzbrukumā pārspēja Virslīgas debitantu Zemgales vārtos 18 gadīgo Artūru Krūklīti un 1:0 par labu Kurbadam. Arī perioda turpinājumā vārtu birums viens pēc otra – desmit minūšu laikā jau 2:2. Neizšķirts saglabājās līdz pat otrās trešdaļas sākumam, vairākumā teicamu Sanda Zolmaņa piespēli vārtu guvumā pārvērta kurbadietis Lauris Rancevs, bet pašā perioda izskaņā tas pats Rancevs dubultoja Kurbada pārsvaru 4:2. Zemgalei vairs nebija, kur atkāpties – taču aizraušanās uzbrukumos maksāja dārgi – Kurbads līdz pat spēles beigām darbojās pārliecinoši uzvarot spēli ar 5:2, Rancevam hattrick jeb trīs vārtu spēle.

Intervija - Lauris Rancevs, HK «Kurbads» uzbrucējs

Kurbads uzvarējis visās desmit šīs sezonas spēlēs sasniedzot jaunu kluba rekordu un ir vienīgā komanda Virslīgā, kas cīnās bez zaudējumiem.