• Pirmdiena, 2021. gada 1. marts
  • Vārda diena: Ilgvars, Ivars
  • Rīgā skaidrs, +2 °C, D/DR vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

Prezidents: Tiem zīmogu licējiem ir jāatbild par to, par ko liek zīmogus

Panorāma

Komentāri (18)

Arnis Krautmanis
Ticiba tas ir tas kas mums atliek... Paldies prezidenta kungs,mes Jums ticam un atbalstam!
Normens, Taurins
es pilniba piekritu,un beidzot dzirdu ka musu valsts prezidents ir pamodies un laikam zina kur vins sez kada kresla,,Sodit,sakot,no darba vaditaja,un aukstakas personas,kuri bija iesaistiti taja vissa projekta konstrukcija,,,un sodit ar viss smagako soda izsciesanu,un mantas konfiskaciju,,,bez zelastibas,,,,lai nakamie padoma,vai ir verts risket ar mulkigam domam,,,
Ingrida Ozolina
Prezidenta runu nedzirdēju,jo esmu darbā-vien komentārus,bet arī man šo traģēdiju gribas nosaukt par SLEPKAVIBU,aiz nolaidības no Maxima puses(cilvēks jau mūsu valstī ir vērtība vien pirms kārtējām vēlēšanām),kas neievēroja signalizāciju,nereaģēja ar pilnu un galīgu pārbaudi,bet ielaida atpakaļ cilvēkus telpaš neilgi pirms nogruvuma! Pārējie iesaistītie spēki un arī šoreiz neiesaistītie,ieskaitot prezidentu,paši zin kādus parakstus un par kādām summām likuši uz kādiem papīriem, cik ,,tīri,,tikuši pie mantas,pensijām un varas,tāpat arī to cik ,,tīri,, izmanto savu dienesta stāvokli patreiz! Ar piebildi,ja vispār atpazīst tādu terminu kā sirdsapziņa?
Rodžers Rodzers
Ar līdzcilvēkiem ar īszziņu palīdzību sazinās kāda sieviete, patreiz viņas mobīlais telefons ir izlādējies. Tur pat atrodas arī kādi no "Maximas" darbiniekiem, vienīgais nav zināms, vai viņi ir dzīvi!!! Ja darbi tiek pārtraukti, tad tas nozīmē, ka cilvēkam jāsēž un jāgaida sava stunda, jo cik var saprast var iebrūkt arī pazemes telpas!
Ināra Pūliņa
Šī ir viena no retajām reizēm, kad piekrītu Latvijas prezidenta kungam. Es atbalstu domu, ka ir nepieciešams ārvalstu ekspertu palīdzība. Latvijā ir bieži veidotas dažādas ekspertu grupas, pat visaugstākajos līmeņos, bet pēc mēnešiem ilga ekspertu darba rezultātā ir nesakarīgs slēdziens.
Laura Mücke
beidoz kadam ir drosme saukt lietas patiesajos vardos....taa turpinat!!!
Jurijs Brente
Līdz šim biju uzskatījis, ka mūsu valsts prezidents ir bezrakstura lupata, kas ik katru uzrunu un sakāmo nolasa no padomnieku sagatavotas lapiņas, taču šodien kardināli mainīju savu viedokli - viņš spēj būt normāls vecis ar sakarīgu viedokli un nostāju, kad domā ar savu galvu un saka to, ko jūt paša sirds!!!
Erlends Baļķens
Prezidentam zināšanai:
Slepkavība ir prettiesiska, tīša cilvēka nogalināšana. To parasti nošķir no citiem nonāvēšanas veidiem kā noziegumu, kas izdarīts ar iepriekšēju nodomu. Tā kā slepkavība nodara neatgriezenisku kaitējumu un rada lielas ciešanas upura tuviniekiem, vairumā kopienu gan mūsdienās, gan senatnē tas uzskatīts par vienu no smagākajiem noziegumiem, kas atbilstoši sodāms. Tāpēc slepkavas vairumā valstu soda ar ilgstošu cietumsodu, ieskaitot mūža ieslodzījumu vai pat nāvessodu (kas gan mūsdienās ir mazāk izplatīts). Turklāt slepkavībai parasti nav noilguma.
Aigars Endzelis
Slepkavība var būt arī netīša,bez iepriekšējā nodoma, Slepkavība aiz neuzmanības u.t.t

Erlends Baļķens
Tautas valodā runājot, Prezidents vēlas nodrošināt savu labklājību uz mūsu pleciem, par savu īpašumu saņemot neadekvāti lielus procentus.
Ja mēs esam demokrātiska - kapitālistiska valsts, tad jāatceras un galvā jāiekaļ, ka no šis sistēma mums ne tikai ir tiesības iegūt, bet mums ir arī pienākums šai sistēmai dot, tai skaitā, garantēt personu tiesības uz taisnīgu tiesu.
Erlends Baļķens
Diemžēl cilvēks tā ir iekārots, ka cita acīs redz vai cenšas saskatīt skabargas, bet savās acīs baļķi neredz. Bībelē rakstīts, lai met akmeni pirmais tas, kas pats jūtas bez grēka. Ilglaicīga pasaules pensiju sistēma ir iekārtota tā, ka mēs dzīves laikā valstij maksājam sociālo nodokli - nododam turējumā, ko pēc tam pensijas veidā saņemam atpakaļ. Lai sistēma būtu ilglaicīga, tad tiek pieņemts, ka dzīves laikā mums būtu jāsaņem mazāk, kā valstij nodevām. Satversmes tiesa spriedumā par pensijām saka, ka pensijas ir īpašums, kas valstij jāgarantē un jāmaksā. Prezidents laikam ir aizmirsis, ka būdams zinošs savā laikā ir izmantojis Latvijas likumu robus un relatīvi īsā laikā veicot relatīvi lielas iemaksas ir garantējis sev bagātākā Latvijas pensionāra statusu uz MŪŽU! Domājams, ka Prezidenta veiktās pensiju iemaksas Prezidents jau ir saņēmis atpakaļ vai tuvākā laikā saņems, bet tagad mēs visi par šo Prezidenta likuma robu izmantošanu Prezidentam uz MŪŽU maksājam neadekvāti lielus procent
Aigars Endzelis
Saskatīsim ne vienam vien baļķi acīs... Ir laiks pārmaiņām!
Laiks pateikt NĒ darbam tādās Maximās par pazemojoši mazu atalgojumu un pat riskējot ar savu dzīvību.
Kristers_K
Īsti neizpratu šī komentāra saikni ar Zolitūdes traģēdiju.
Erlends Baļķens
Izcila bijušā komunista, padomju produkta runa! Prezidenta nenosauktās valstis, kurā notiek citādi, tātad normāli ir Baltkrievija, Krievija, Ķīna un citas līdzīgas “demokrātiskās” valstis. Nedomāju, ka bez tiesas Eiropā kādu tā vienkārši liek cietumā. Pat norvēģu slepkavam Breivīkam tika garantēta taisnīga tiesa. Antikonstitucionāls sauklis uz patvaļu - linču tiesu! Jāatceras, ka esam tiesiska valsts un pamatā ir Satversme, ar ne tikai tiesībām uz dzīvību, kas protams aiz sevis nes atbildību, bet arī ar citām ne mazāk vērā ņemamām tiesībām, kuras prezidents vēlas izmest miskastē! Prezidentam tieši otrādi, šis tiesības ir jācenšas garantēt, bet …? Varu tikai piekrist pie tā, ka jāsauc starptautiski eksperti, jo mūsu tiesībsargājošo iestāžu kompetence ir vājāka par privāto un tāpēc daudzi tiek sveikā vai tiek sodīti ar relatīvi maziem sodiem. Skumji ir tas, ka tauta šo saukli uztvers uz urā, un mēs atgriezīsimies atpakaļ 90 tajos vai pat agrāk. Vai tad mēs būsim laimīgi, domājams, ka nē.
Vita Kazāka
Paldies, Prezidenta kungs!
Jūsu šodienas runa un vēršanās pie savas valsts iedzīvotājiem mazliet pavēra drūmo padebešu slogu, kas pār mūsu zemi klājas ne tikai tiešā, bet arī pārnestā nozīmē. Jūs bijāt tik drosmīgs, ka publiski nosaucāt vārdā šīs traģēdijas patieso būtību - SLEPKAVĪBA!
Lai Dievs Jūs svētī, ka Jums arī turpmāk izdodas savu pilnvaru robežās un arī ārpus tām, sākt tīrīt šos "Augeja staļļus"!
Mairita Vimba
Paldies prezidentam par drosmi izteikties. Par nevienaldzības izrādīšanu. Par nostāšanos Latvijas tautas pusē. Par izteikšanos pēc būtības - kā šāda situācija nav pieņemama, ka nepieciešami ārvalstu eksperti. Ļoti ceru, ka prezidents turēs savu vārdu un iespēju robežās ietekmēs to, lai atbildīgie tiktu saukti pie atbildības un lai nekas tamlīdzīgs nekad vairs neatkārtotos.
Elmars Borins
Pirmo reizi Latvijas prezidents runa sakarigi, atbildigi un tiesi! Varbut tomer ari saja valsti, tapat ka Maxima, saks tirit lauka gruvesus, sakot no viena stura?!
Jānis Belkovskis
Būtu jau pēdējais laiks sākt to darīt!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!