• Sestdiena, 2020. gada 24. oktobris
  • Vārda diena: Renāte, Modrīte, Mudrīte
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TIEŠRAIDE! «Spēlmaņu nakts 2019»

Spēlmaņu nakts

Kāds cilvēks redzēja sapni. Tajā viņš lēkāja pa mākoņu virsmām. Prāts teica: «Vecīt, tas nav iespējams!», bet… Viņš atspērās vienā punktā, piezemējās – citā. Dabūja punu, jo putns viņam ieskrēja pierē. No tā viņš pamodās. Aptaustīja pieri, kura vēl sāpēja, – puna tur nebija. 

Pēc daudziem gadiem kāda sieviete teica savam tēvam: «Kāpēc tu melo mazbērnam, ka esi lēkājis pa mākoņu virsmām?»  Tēvs bija pārsteigts, pat aizvainots par jautājumu. Viņš teica: «Es atceros, ka lēkāju pa mākoņu virsmām. Kā es varētu atcerēties to, kas nav noticis?»

Ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu 23. novembrī Dailes teātrī notiks Gada balvas teātrī «Spēlmaņu nakts» svinīgā apbalvošanas ceremonija. Tās laikā 17 balvas atradīs savus laureātus. Tiks godināti Valmieras Drāmas teātra aktieris Rihards Rudāks un Liepājas teātra aktieris Jānis Dreiblats, saņemot balvu «Par mūža ieguldījumu teātra mākslā».

«Spēlmaņu nakts» ceremonijas radošā komanda: režisore Marija Bērziņa, scenārija autors Artūrs Dīcis, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, video mākslinieks Artis Dzērve, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, muzikālais konsultants Juris Vaivods, producente Asnate Siliņa. Tas būs pasākums, kurā par aizvadīto teātra sezonu pateiksim «paldies» ne tikai visiem teātru darbiniekiem, bet arī skatītājiem, jo viņu dalība teātra procesā ir vienlīdz būtiska.

Stāsts piedzimst brīdī, kad kāds tam notic.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Spēlmaņu nakts» 2018/2019

Spēlmaņu nakts

Grand Prix - «Pūt, vējiņi!»

Spēlmaņu nakts

Gada lielās formas izrāde - «Pūt, vējiņi!»

Spēlmaņu nakts

Gada mazās formas izrāde - «Kliedzēji»

Spēlmaņu nakts