Paula Stradiņa dzimtajā Viesītē hokejam ir senas tradīcijas. Vietējie iedzīvotāji atceras hokeja mačus pat pirms 30 gadiem.

Intervija - Alfons Žuks, Viesītes pašvaldibas izpilddirektors

Pēdējoreiz aktīvi hokejs šeit spēlēts pirms desmit gadiem, taču pēc tam vietējie jaunieši ripu dzenājuši vien uz dīķiem. Pateicoties aktīvai Viesītes vidusskolas skolēnu Saeimas darbībai pavisam drīz Viesītē atkal būs lielais hokejs.
Sadarbībā ar Pašvaldību uzstādīti borti, bet pateicoties akcijā iegūtajam finansējumam iegūti vārti un uzstādīts apgaismojums.

Intervija - Anna Paula Kuzņecova, projekta autore

Lai Viesītē atsāktos hokeja bums nepieciešams tikai sals.

Arī pārējie laureāti aktīvi iekārto savus hokeja laukumus, Vijciemā vispirms noņems vecos apgaismes stabus un tad uzstādīs jaunos betona stabus.
Savukārt Lapmežciemā iegādāti kokmateriāli un skrūves, kas jau drīzumā pārtaps skaistos bortos.
Madonā hokeja laukums jau gandrīz gatavs, tikko uzstādīts jaunais aizsargtīkls, kā arī tiek iekārtota ģērbtuve. Drīzumā madonieši nomainīs arī apgaismojuma prožektorus.
Drustos hokeja laukumam atvēlētajā vietā ir nolīdzināta zeme, ierakti kabeļi apgaismojumam, kā arī uzstādītas laternas.

ltv.lv sadaļā «tautas sports» ir atvērta palīdzības sadaļa, kur tiks publicēti lūgumi un arī labu cilvēku piedāvājumi.
Vairākas organizācijas šobrīd rūpīgi izskata pieteikumus un vēlāk paziņos, kuriem sniegs atbalstu. Tik tikko Tautas sportam ir pieslēdzies arī Dinamo. Viņi šobrīd vērtē, kurās Latvijas vietās iepriecināt hokejistus ar inventāru. Par to noteikti ziņosim. Savukārt ar mums varat sazināties pa e-pastu tautassports@ltv.lv.