• Ceturtdiena, 2020. gada 1. oktobris
  • Vārda diena: Lāsma, Zanda, Zandis
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Dalībnieki:

Kārlis Būmeisters, komandas kapteinis. Labi pārzina Latvijas Televīzijas un Eiropas Parlamenta gaiteņus, bet dvēseles stīgas  uzskaņotas, 30 gadus esot kopā ar mūziku. Ir skrējis maratonu, dziedājis Medisonskvērā, šobrīd audzina bērnus Matildi un Edvartu, apkopojis savas dzimtas vēsturi LTV uzņemtajā filmā «Dzimtaskoks. Būmeisteri».

Ramona Salmiņa, Latvijas Televīzijas laika ziņu moderatore, brīvajā laikā - brīvprātīgā, dodas pie paliatīvās aprūpes pacientiem- dodas ciemos, ir līdzās, jo līdzcilvēku atbalsts un klātesamība ir viena no vissvarīgākajām lietām cīņā ar slimību! Ramona dalās ar labestību un  patur prātā, ka nevaru izdarīt lielas lietas, bet var darīt mazas lietas ar lielu mīlestību!

Dagnija Neimane-Vēvere, ziņu cilvēks – «Panorāmā» strādā teju 25 gadus! Priecīga nākt uz darbu pie aizrautīgajiem kolēģiem un laimīga atgriezties mājās, kur gaida vīrs, divi dēli un kaķis. Pārliecināta, ka laime –  tie ir ikdienas mazie prieki, taču, citējot Regīnu Ezeru, piekrīt, ka «laime vienmēr ir subjektīva – vienu un to pašu apstākļu kopums vienu dara laimīgu, otru – nelaimīgu...».


Aleksis Vilciņš, komandas kapteinis, Pieci.lv raidījumu vadītājs, arī viens no maratona «Dod pieci» dīdžejiem. Savus spēkus  iemēģina  arī «Dod pieci» producentu komandā - tai pašā stikla studijā, bet sienas otrā pusē!  LTV raidījuma «Kultūrdeva» vadītājs, kam uzticēts sekot līdzi Latvijas interneta videi. Vēl- vides zinātnes students Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē.

Rūta Dimanta, labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītāja- kopā ar «Dod Pieci» maratona ir kopš pirmās dienas. Aizrauj klusums un pārdomas. Vienmēr meklē izaicinājumus un gatava jaunu ideju īstenošanai. Rūta uzskata, ka Latvijas ļaudis ir sirsnīgi, atsaucīgi un gatavi pasniegt  otram roku vienmēr.

Evija Unāma, jau desmit gadus strādā Latvijas Radio, bijusi gan ziņu, gan pēcpusdienas raidījumu producente, šobrīd tie ir analītiskie raidījumi, piemēram, «Krustpunkti». Aktīva sociālo tīklu lietotāja, ko pieprasa arī profesija, tāpēc var teikt- darbā atrodas visu diennakti, vienmēr atrod laiku savam uzticamajam četrkājainajam draugam- sunītim.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 5. oktobris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.