Volejbola meistarlīga. "Jēkabpils Lūši" – "Selver"

Lai arī Tallinas «Selver» šosezon nerāda tik spilgtu sniegumu, kā iepriekšējās sezonās, Lūšu spēle ar viņiem tik un tā ir labs katalizators. Par spīti apņemšanās, pirmajā setā lielākoties vadībā atradās igauņi. Viņu pārākums īpaši bija jūtams uzbrukumā. Kur jēkabpilieši ne vienmēr spēja ar bloku izsekot. Seta vidū «Selver» ieguva 5 punktu pārsvaru, un noveda to līdz uzvarai ar 25-18. Otrajā setā aina laukumā bija līdzīga – visu laiku nelielā, bet stabilā vadībā bija tallinieši. Seta galotnē gan «Lūši» panāca izlīdzinājumu 24-24. Tomēr nākamos 2 punktus un uzvaru setā guva viesi, pa setiem panākot 2-0 savā labā. Cerības uz trešo setu, kā lūzumu, nepiepildījās. Igauņu turpināja agresīvi servēt un uzbrukt, un tas apgrūtināja spēles veidošanu «Lūšiem». Visu laiku esot priekšā mājiniekiem, «Selver» uzvarēja setu ar 25-20. Līdz ar to «Lūšiem» nepatīkams zaudējums trijos setos.

Intervija - Edvīns Skrūders, SK «Jēkabpils Lūši» cēlājs

Pēc 0-3 zaudējuma «Lūši» palaida priekšā «Selver» volejbolistus un noslīdēja uz ceturto vietu. Turklāt sāncenši aizvadījuši divas spēles mazāk.