Pirmdiena, 24. janvāris

8. sērija

Divi vīrieši un mazulis

Davidem un Reksim nākas izmeklēt slepkavības lietu, kas saistīta ar nelegālu adopciju no Balkānu valstīm. Pārmeklējot nozieguma vietu, tiek atrasta maza meitenīte, kuras aprūpi uz dažām dienām uzņemas komisariāta izmeklētāju komanda. Izmeklēšana pamazām atklāj sazarotu nelegālās adopcijas un bērnu tirdzniecības tīklu, kas darbojas sociālā uzņēmuma aizsegā. 

Otrdiena, 25. janvāris

9. sērija

Atmiņas zudums

Kādā Romas viesnīcā notikusi traģēdija – numuriņā atrasts nogalināts jaunietis, bet kāda meitene izkritusi pa logu un guvusi galvas traumu. Davidem, Reksim un Monteroso ir jānoskaidro, kas viesnīcā noticis, kamēr meitene atlabst un viņas atmiņa pamazām atgriežas. Iespējams, notikušais ir saistīts ar meitenes psiholoģisko problēmu mocīto māsu, kura pirms vairākiem mēnešiem izdarījusi pašnāvību. 

Trešdiena, 26. janvāris

10. sērija

Dūriens sirdī

Krimināllietu advokāts kopā ar sievu vakarā ir atbraukuši izbaudīt skaisto skatu uz Kolizeju, kad viņiem uzbrūk  – vīrs saņem sitienu pa galvu un tiek ieslēgts mašīnas bagāžniekā, bet sieva saņem dūrienu sirdī ar tradicionālu Balkānu nazi un mirst. Nozieguma pēdas Davidi un Reksi aizved attālā pagātnē, kad Kosovā risinājās bruņots konflikts, kurā piedalījās arī itāļu kareivji. 

Ceturtdiena, 27. janvāris

11. sērija

Tumšā puse

Divi ļaundari ir nolaupījuši ķīmiķi, kurš specializējas eksotisko dzīvnieku indēs, lai viņš pagatavotu nāvējošas un narkotiskas vielas, kuras vēlāk varētu izmantot noziegumos. Alkdami atriebības, noziedznieki uzbrūk Davidem un Reksim, bet tikai Davidem izdodas izkļūt no uzbrukuma sveikā. Monteroso piedalās arodbiedrības vēlēšanās un dedzīgi cīnās par katru kolēģu balsi. 

Piektdiena, 28. janvāris

12. (nosl.) sērija

Pelēkais

Ierodoties nozieguma vietā, kur notikusi apšaude, Davide saprot, ka šajā izmeklēšanā viņam nāksies sastrādāties ar sarežģītu kolēģi Paolo, kurš pirms pāris gadiem izgāzis operāciju, kuras mērķis bija notvert bīstamu noziedznieku ar iesauku “Pelēkais”. Pēc vairākiem savādiem atgadījumiem izmeklēšanas laikā Davidem, Reksim un Monteroso rodas nopietnas aizdomas par Paolo patiesajiem nolūkiem saistībā ar šo lietu. 

12+