Pirmdiena, 24. janvāris

10. sērija

Toronto plosās pamatīga vētra. Daktere Greisa kopā ar draugiem piedalās kāršu spēlē, un viens no viņiem tiek nogalināts. Izrādās, jau vairākus gadus draugi veic eksperimentus, lai pierādītu, ka viņsaule eksistē. Brekenrīdam un Krebtrijam jāapsargā Neds Votss, kuram nākamajā rītā jāliecina pret Rendolfu Asmeni. Votss ir pārliecināts, ka Asmens darīs visu, lai to nepieļautu.

Otrdiena, 25. janvāris

11. sērija

Naktī no savas istabas pazūd 7 gadus vecā Veronika Baudena, bet viņas vietā gultā tiek ielikta runājoša lelle ar ziņu Mērdokam. Izmeklēšanas laikā Mērdoks saņem vairākas šādas lelles, bet vienas vēstījums ir tik svarīgs, ka viņš nolemj lūgt Aleksandra Bella palīdzību. Kad noziedznieks nolemj apdraudēt arī Ogdenu, sākas bīstama skriešanās ar laiku.

Trešdiena, 26. janvāris

12. sērija

Tiek nogalināts Toronto “Velingtonu” hokeja komandas kapteinis Simpsons. Aizdomas krīt uz tās labāko spēlētāju Ediju Driskolu, kuram īsi pirms tam bija strīds ar Simpsonu. Tas apdraud komandas izredzes cīnīties par lorda Stenlija balvu. Izmeklēšanas laikā rodas aizdomas, ka komandas īpašnieks ir maksājis vienam no spēlētājiem algu.

Ceturtdiena, 27. janvāris

13. (nosl.) sērija

Kāds vīrs 1899. gada pēdējās dienās apgalvo, ka bijis nākotnē un redzējis vairākus noziegumus, kurus nu cenšas novērst. Profesors Hārmss paziņo, ka uztaisījis laika mašīnu, un piedāvā cilvēkiem par maksu “paceļot laikā”. Mērdoks uzskata, ka tā ir krāpšana, taču tad profesors ļauj to izmēģināt arī viņam. Brekenrīdam piedāvā paaugstinājumu Otavā.

12+