• Svētdiena, 2020. gada 23. februāris
  • Vārda diena: Haralds, Almants
  • Rīgā +5.2°C, DR vējš 7.2m/s, 743mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

24. februāra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

24. februāra raidījumā iepazīsim Aļesju Lavrinoviču, kura studējusi teoloģiju Latvijā, Zviedrijā un Beļģijā, jo vēlme iepazīt Dieva vārdu un studēt grieķu valodu radusies 14 gadu vecumā. Viņai ir divi maģistra grādi teoloģijā, un šī aizraušanās viņai ir kā hobijs, kas paģērējusi ieguldījumus un savulaik novedusi tuvu bankrotam.

Šobrīd Aļesja ir uzsākusi doktorantūras studijas Tilburgas universitātē Holandē. Interešu lokā ir senie grieķu un latīņu Bībeles rokraksti, kristietības vēsture un sieviešu loma kristietībā. Pati sevi viņa raksturo kā meklētāju, kuru uz priekšu dzen ziņkāre par pasaules norisēm un kristietības jēgu.

Kādreiz viņa bijusi fanātiska kristiete, neiecietīga pret tiem, kas domā citādāk. Laika gaitā mainījusi savus uzskatus par Bībeli un ticību. Šobrīd Aļesja strādā pie tā, lai dzīvē iegūtu balansu - ar sevi, ar Dievu, ar pasauli.

Komentāri (2)

Tatjana Kristovska
Šīs Dievmātes uzdevumā pat māsa Emanuēla Marjāna raksta ļoti interesantas grāmatas par notikumiem Medžugorjē. Tikai žēl, ka Vatikāns vēl nedod savu akceptu. Vatikāns arī neatzina Dievmātes teikto Fatimā 1917. gadā, jo teica taču nabadzīgiem bērneļiem, ganiņiem. Ja tas būtu izpildīts, nebūtu ne Ļeņina revolūcijas ne karu. Tāpēc bij jāšauj uz Pāvestu Jāni Pāvilu 2., lai sāktu domāt. Viņš atklāja, ka vajadzēja novēlēt visu pasauli un sevišķi Krieviju Dievmātes Bezvainīgajai Sirdij. To izdarīja un sabruka KOMUNISMS.
Tatjana Kristovska
Laurinovičas kundze, pastāv arī dzīvā reliģija, Dievmāte, kas visos laikos caur vizionāriem runā ar cilvēkiem. Patreiz tas notiek Medžugorjē t.i. Bosnijā Hercogovinā jau 36 gadus. Tur var uzzināt visu patiesību.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Dzintra Geka: „Man nekad neviens nepiedāvāja ziņot”

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs
Anotācija

1. marta «Saknes debesīs»

Saknes debesīs