• Sestdiena, 2020. gada 4. aprīlis
  • Vārda diena: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  • Rīgā +3.5°C, DR vējš 2.2m/s, 767mm Hg, 61%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 24. februāris. Fināls!

V.I.P.

Spēles vadītājs Uģis Joksts fināla spēlē uzrunās Līgas Kriķītes un Andas Spārniņas komandas. Šoreiz spēle virzīsies kā pa kalniem, līderos izvirzīsies te viena komanda, te otra, un rezultāta svārstības padarīs spēles rezultātu neprognozējamu.

Dalībnieki: 

Līga Kriķīte, komandas kapteine, izglītību ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātē, dzīvo Jelgavā un strādā Veterinārmedicīnas fakultātes bibliotēkā. Patīk prāta spēles, piedalās dažādos turnīros, patīk mīklas, japāņu zīmējumi, daudz lasa un brauc ar velosipēdu.

Aivars Kriķītis, kapteines dzīvesbiedrs, strādā tirdzniecībā, laiku pa laikam piedalās kādā erudīcijas spēlē, šādā sastāvā spēlēs pirmo reizi cerot, ka tas uz labu. Aivaram patīk Džona Grišama romāni.

Pēteris Ozoliņš, kapteines tēvs. 53 gadus strādājis Raunas Lauktehnikā par atslēdznieku, aizrāvies ar idejām un praktiskiem darbiem, kā pagatavot dekoratīvus metāla izstrādājumus.


Anda Spārniņa, komandas kapteine. Beigusi Latvijas Universitātes Tirdzniecības un ekonomikas fakultāti. Vairāk nekā 25 gadus strādā banku sektorā, dzied korī. Brīvajā laikā patīk darboties dārzā, pastaigāties gar Daugavu, sēņot un ziemā slēpot.

Dace Žibala, kapteines māsa, absolvējusi Latvijas Universitātes Svešvalodu fakultāti. Strādā Rīgas Stradiņa universitātē. Darba ikdiena  notiek daudzu kultūru vidē, palīdzot ārvalstu studentiem apgūt latviešu valodu. Brīvo laiku pavada dabā, arī apceļojot un iepazīstot tuvākas un tālākas zemes, vēlas pabūt tajās valstīs, no kurām nāk viņas studenti.

Eduards Brūniņš, kapteines dzīvesbiedrs. Studējis Rīgas Politehniskā institūta Ķīmijas tehnoloģiju fakultātē. Intereses ļoti daudzpusīgas, piemēram, neliek mierā jautājums – vai uz Marsa ir dzīvība, kas atrodas aiz Visuma robežām? Interesē zinātnes jaunumi, kā arī militārā tematika.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. aprīlis. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 30. marts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.