LTFA Virslīga. FK "Nikars" - FK "Beitar"

Telpu futbola pusfinālā tiekas pērnā gada finālistes FK «Nikars» un FK «Beitar»– sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-0 bija FK «Nikars» un Latvijas čempione savās mājās vēlējās nodrošināt vietu finālā. Germans Matjušenko FK «Nikars» izvirzīja vadībā ar 1:0, bet četras minūtes līdz spēles beigām «Nikaram» komfortabls 3:1 pārsvars. Tieši tad laukumā sākās īsts trilleris – FK «Beitar» atguva ne tikai vienus vārtus, bet pēdējā minūtē arī notika brīnums – Aleksandrs Kuļešovs izlīdzināja rezultātu un bija jāspēlē papildlaiks.

Tur līdz pat otrā papildlaika beigām «Nikaram» nospiedošs pārsvars, bet vēlreiz neticamu brīdi piedzīvoja FK «Beitar» – 0,3 sekundes pirms papildlaika beigām Dmitrijs Kuzmins paveica īstu brīnumu izraujot uzvaru FK «Beitar» 4:3.

Intervija - Aleksandrs Kuļešovs, FK «Beitar» spēlētājs

Sērijā līdz trim uzvarām 2-1 vadība vēl joprojām ir FK «Nikars», nākamā spēle jau FK «Beitar» mājas laukumā Spuņciemā!