Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" 3:0 "Mogo/LSPA"

Otrā cīņa HK «Zemgale/LLU» un «Mogo/LSPA» pusfinālsērijā daudz neatšķīrās no pirmās. Ļoti piesardzīgs hokejs, katra komanda gaidīja pretinieku kļūdas. Trešdaļas beigās rupja kļūda «Mogo/LSPA» savā zonā un neticami zibenīgs Ralfa Jevdokimova metiens izrādījās netverams Henrijam Ančam.

Arī otrā perioda pati izskaņa bija «Mogo/LSPA» pagalam neveiksmīga – pēc Bernharda metiena ripa no Kriša Lipsberga slidas atkal atrada ceļu vārtos – 2:0.

Pēdējās minūtēs «Mogo/LSPA» vēl centās atgriezt intrigu šajā spēlē spēlējot bez vārtsarga, bet tas pats Bernhards nokārtoja sauso HK «Zemgale/LLU» uzvaru 3:0.

Intervija - Artis Ābols, HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris

Intervija - Ričards Bernhards, HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs

To, ka šī sērija tik viegli nebeigsies parādīja pēdējās minūtes, kad izcēlās kautiņš. Sērijā četrām uzvarām 1-1. nākamās divas spēles notiks «Mogo/LSPA» mājvietā Rīgā.