"Euro Hockey Challenge". Latvija - Krievija

Latvijas hokeja valstsvienībai šovakar nopietna pārbaudes spēle Arēnā Rīga pret Krieviju. Latvijai šoreiz zaudējums 2 pret 4. Par spēli vairāk Māris Rīmenis.

Viss ierunāc pirms mača vēl tiks godināta mūsu meistarīgā uzbrucēja Sergeja Žoltoka piemiņa. Īpašs pasākums Žoltoka atcerei, arēnā iemūžināts viņa hokeja krekls ar 33. numuru. Latvijai vārtos Kristers Gudļevskis, pirmajā periodā jau ceturtajā minūtē Mārtiņš Dzierkals teicamā stilā guva vārtus un 1- 0 Visai līdzīga un spraiga spēle, ilgi bija 1 – 0. bet pēdējā minūtē Roberts Bukarts panāca jau 2 pret 0 Latvijas labā. veiksmīgs sākums pret spēcīgu pretinieku, tā arī beidzās pirmais periods. Otrajā vairāk jau uzbruka Krievija, pretinieki vienus vārtus atguva , bet ne vairāk, Latvijai minimāls pārsvars 2 – 1 pirms beigu daļas. Beigās gan rezultāts atkal mainījās. Krievija vispirms atspēlējās un pēc tam arī izvirzījās vadībā ar 3 pret 2. Izskaņa spraiga, ar vairākām izdevībām komandām, bet nekas īpaši nemainījās, Latvija arī nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un ielaida vēl ienu ripu. 2 pret 4.zaudējums.