24.aprīlis, pirmdiena

7. sērija. Samaitātā upe

Senais tēva Brauna, Makartijas kundzes un Bantijas draugs Sids atgriežas Kemblfordā. Šoreiz viņš ir kopā ar Meivu un viņas tēvu, kuri ir kanālu laivinieki. Visi būtu priecīgi par atkalredzēšanos, bet to aizēno vietējā rūpnieka Bārforda slepkavība. Tajā tiek vainots Meivas tēvs Pets. Tā kā Sids un Meiva ir ieskatījušies viens otrā, viņi ļoti vēlas attaisnot Petu, kas šķiet teju neiespējami.

25.aprīlis, otrdiena

8. sērija. Estētikas lāsts

Izabella bija ārkārtīgi skaista jauniete un savulaik bija kļuvusi par gleznotāja Bendžamina mūzu un modeli. Diemžēl neskaidru iemeslu dēļ Izabella izdarījusi pašnāvību. Kad tiek atklāta Bendžamina izstāde, kuras galvenais eksponāts ir Izabellas skulptūra, mākslas darbs izrādās neglābjami sabojāts, un vēlāk iet bojā Bendžaminam tuvs cilvēks. Šķiet, ka noziegumu mērķis ir pats mākslinieks.

26.aprīlis, trešdiena

9. sērija. Sentgārdneru modes nama gals

Lēdija Viviena Sentgārdnere ir topošā modes dizainere, kura cenšas gūt panākumus, sarīkojot pirmo modes skati. Viņai ļoti palīdz Bantija un tuvākās sabiedrotās – modeles, jo īpaši Kamilla. Kā par nelaimi, uzrodas žurnāliste Barbara, kura draud visiem izstāstīt par Vivienas ģimenes noslēpumiem. Tiek mesta ēna arī uz Vivienas brāli Hārviju, kurš iemīlējies Bantijā.

27.aprīlis, ceturtdiena

10. sērija. Zudušo dvēseļu tornis

Parlamenta deputāta Alistēra Helmslija ģimenei pieder tūrisma objekts – skatu tornis. Kādā rītā tā pakājē tiek atrasts līķis, un sākumā šķiet, ka cilvēks izdarījis pašnāvību. Negaidīti Kemblfordā ierodas bijušais inspektors Valentains, kurš kļuvis par vecāko inspektoru un strādā Londonā. Kad Valentains pats tiek turēts aizdomās par noziegumu, ierodas cits bijušais Kemblfordas inspektors Salivans. Tēvs Brauns tiek iesaistīts izmeklēšanā, par lielu nožēlu inspektoram Melorijam.

12+