Latvijas futbola Virslīga. FK "Auda" - FK "Liepāja"

Spēles sākums aktīvs abu komandu izpildījumā. Tomēr bīstamāk uzbruka tieši liepājnieki. 12. minūtē nigēriešu leģionārs Ukpa veica izrāvienu, kas rezultējās ar precīzu sitienu Audas vārtos – 1:0. Mājinieki atbildēja ar vairākiem centrējumiem Liepājas vārtu virzienā, bet bīstami apdraudēt Krišjāņa Zviedra sargātos vārtus neizdevās. Otrais puslaiks iesākās izteiktu Audas pārsvaru. Liepājas aizsardzība atsevišķos brīžos šķietami netika līdzi Audas futbolistiem, bet teritoriālo pārsvaru pārvērst vārtu guvumā Audai neizdevās. Situācija Audai pasliktinājās 75. minūtē, kad Ēriks Punculs ar precīzu piespēli Audas soda laukumā atrada Villelu, kurš izmantoja savu iespēju un dubultoja Liepājas pārsvaru – 2:0. Kompensācijas laikā Auda tomēr vienus vārtus atguva – Staņislavs Krapuhins neļāva Krišjānim Zviedrim sasniegt Liepājas rekordu – piecas sausās spēles pēc kārtas. Liepājai uzvara ar 2:1 un kurzemnieki turpina kluba labāko sezonas sākumu Virslīgā.

Intervija - Roberts Savaļnieks, FK “Liepāja” aizsargs

Liepāja tikai ar diviem zaudējumiem 15 spēlēs ir 3. vietā Virslīgas kopvērtējumā, bet Auda par spīti ceturtajam zaudējumam pēc kārtas atrodas 5. vietā.