Itāļu volejbola speciālists Daniele Kaprioti ar Latvijas sieviešu izlasi strādā jau gadu. Dienvidnieka vēsmas labi saskatāmas treniņos tie kļuvši daudz skaļāki.

Arī pauzes sarunām ir daudz vairāk.

Kandidāšu pulkā ir 5 dāmas, kas sezonu aizvadīja ārpus Latvijas. Marta Levinska studē ASV, viena spēlētāja Latviju pārstāv Somijas un Austrijas čempionātos, bet Elvita Dolotova un Annija Jurdža spēlē Ungārijā.

Intervija - Daniele Kaprioti, Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris 

Es sajutu, ka viņas ir ļoti progresējušas! Vairākas no viņām ir gatavas spert lielu soli uz priekšu, lai iekļūtu kādos interesantos čempionātos. Manuprāt, tas ir kompliments Latvijas volejbolam.”

Eiropas sudraba līgu sieviešu izlase uzsāks šo sestdien – pretiniekos Ziemeļmaķedonija, Austrija un Igaunija. Fināl četriniekā iekļūs tā rīkotāja Austrija un labākā no trim pārējām izlasēm.

Intervija - Daniele Kaprioti, Latvijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris

Šī ir svarīga vasara, jo tā ir gatavošanās nākamajam mērķim. Tas ir nākamās sezonas kvalifikācija Eiropas čempionātam. Tāpēc šī ir laba iespēja spēlēt sudraba līgā. Pretinieces rangā ir augstāk par mums. Mums būs iespēja saprast, kur atrodamies, kas mums pietrūkst un varbūt ko mēs jau esam sapratuši. Tas ir svarīgi!”

Lielais izlases mērķis ir Eiropas čempionāta kvalifikācija, kas norisināsies nākamgad.