5. sērija

Burvja radinieks

Kādā no Midsomeras ciemiem aktīvi darbojas melnās maģijas piekritēji. Viens no viņiem apmetis kažoku uz otru pusi un sludina, ka tas viss ir tikai izdomājums. Taču bērnu izrādes laikā iet bojā kāda sieviete. Kaut sākotnēji izskatās, ka noticis negadījums, tomēr atklājas, ka lieta saistīta ar kādām ļoti indīgām vardēm. Vai vardes ir tikai raganas mīlulīši, vai lieta tomēr ir daudz sarežģītāka? 

6. sērija

Nemiera laiki

Kostonas policijā reorganizācijas laiks. Jaunais priekšnieks vēlas saliedētāku kolektīvu. Visiem jādodas uz grupu treniņu. Inspektoram Bārnabijam tādas lietas neiet pie sirds. Kad dienas beigās viņi tiek izsaukti kādas spridzināšanas lietā, viņš jūtas daudz labāk. Bet vai viņš spēs pierādīt priekšniecībai, ka aizdomīgu lietu atšķetināšanā svarīgākais nav katras minūtes apraksts papīros? Un vai vispār izdosies atrast vainīgo?

7. (nosl.) sērija

Sarunas ar mirušajiem

Piegādājot paciņu, pastnieks atklāj, ka ir pazuduši visi kāda nama iedzīvotāji. Par apkārtnes mežu jau izsenis klīst leģendas, ka to apņēmuši noslepkavoto mūku gari. Ciemā ierodas arī gaišreģis, kas uzsāk cīņu ar mācītāju par garu atbrīvošanu. Cits pēc cita parādās līķi. Un inspektoram Bārnabijam jāatrisina šī it kā pārdabiskā lieta. Tāpat arī jānoskaidro, vai nenotiek šmaukšanās ar apdrošināšanu.

12+