• Piektdiena, 2020. gada 2. oktobris
  • Vārda diena: Skaidris, Ilma
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Cytaidi latviskais. 24. augustā. Par Annas muižas saimnieci Annu Danču

Cytaidi latviskais

Annas Dančas mamma un vecmamma  labi zinājušas augu ārstnieciskās īpašības, tas radījis vēlēšanos mācīties par dakteri. Dzīvē tomēr sanācis izmācīties par agronomi, izglītība palīdz iekopt savu ārstniecības augu dārzu, pareizi to kopt un laikā novākt. Šajā "Cytaidi latviskais" stāstā būs iespēja uzzināt, cik vienkāršas lietas var būt noderīgas, cik daudz pārsteidzoša pašai Annai ir iemācījusi daba, cik veldzējoša var būs silta tēja arī tik karsta vasarā kā šī.

Kārsavas novada Malnavā katru mēnesi notiek tirdziņš, ko labi var salīdzināt ar Kalnciema kvartāla tirdziņu, protams, ne tik daudz tirgotāju, ne tik daudz apmeklētāju, tomēr rosība un, kas būtiski, novadam raksturīgā kolorīta dēļ, tas kādā topā būtu vērtējams ar lielāko ābolu skaitu.  Arī Latgales apceļotāji no Rīgas tur bauda smalku branču,  iepērk lauku labumus un kanniņā uz Rīgu ved Latgales lauku alutiņu. Mēs piestājām pie tirgotājas, kura gaumīgi safasētas piedāvāja dažādu ziedu  lauku tējas. Dzejnieks Valentīns Lukaševičs  piekrita aicinājumam apskatīt kā aug  Anas Dančas tēju augi  viņas mājās Annas muižā Salnavas pagastā.

Komentāri (1)

Arturs Barkāns
Es Jūs lūdzu - pirms rakstiet, pārliecinieties par Novada pareizību. Jau gadiem Latvijas ģeogrāfiju nevar iemācīties / KĀRSAVAS NOVADS (KĀRSAVA ir tāda pilsēta arī), nevis KRĀSLAVA.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Spāru svētki 2

Cytaidi latviskais

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Kapusvētki

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Spāru svētki

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Kapusvētki

Cytaidi latviskais

Citādi latviskais. Latgales godi. Talkas

Cytaidi latviskais