Regbijs. "Garkalne/Livonia" - "Miesnieki"

Uz Baldones stadiona lieliskā zālāja vienlaikus notika ne tikai Latvijas, bet arī Top līgas mačs, tāpēc cīņai bija dubulta nozīme. Jau paša spēles sākumā piezemējumu izdarīja «Livonijas» regbists Valters Raņķis. Tiesa, spēle bija līdzīga un drīz «Miesnieki» atbildēja arī ar piezemējumu, ko izdarīja Elmārs Šefanovkis. Plus precīzs realizācijas sitiens un 7-5 jau «Miesnieku» labā. Puslaika beigās veiksmīgs uzbrukums atkal izdevās «Livoijai» un puslaiks beidzās 12-7 garkalniešu labā. Otrajā puslaika turpinājās līdzīga cīņa, tikai livoniešiem ļoti palīdzēja argentīnietis Pedro Sasares Garksons, kurš ar trim soda sitieniem panāca 21-7 «Livonijas» labā. Pašās beigās «Miesnieki» beidzot izdarīja piezemējumu un trāpīja realizācijas sitienu, tomēr uzvaru mačā ar 21-14 izcīnīja «Livonijas» regbisti.