Šodien Rīgā, Grīziņkalnā sākās FIBA Challenger turnīrs 3 x 3 basketbolā, kur komandas Rīga sastāvā piedalās arī trīs mūsu olimpiskie čempioni, vien savainoto Edgaru Krūmiņu aizvieto Artūrs Strēlnieks

Divas šī turnīra labākās komandas iegūs ceļazīmes uz oktobrī Abū Dabī paredzēto Masters turnīru. Rīgā arī ievērojams balvu fonds sākot no pusfināla. Rīgā var redzēt vairākus nesenējos Tokijas olimpiešus arī citās komandās Šodien kvalifikācijā otra mūs komanda Jelgava izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu, un līdz ar to pamatturnīrā tomēr netika. Cita mūsu komanda Grīziņkalns pamatturnīra ievadā ar 11-18 zaudēja Amtsterdamai, vēl pusdesmitos vakarā pret ASV Princeton vienību.

Rīga, kas izlikta ar pirmo numuru tikās ar Lietuvas Raudondvaris komandu. Smaga spēle. Sākumā mūsējie bieži zaudētāju lomā, beigās ļoti cerīgi 19-15, bet nesekmējās ar pašu pēdējo metienu un lietuvieši jau pēdējā minūtē vadībā 20-19. punkts līdz uzvarai. Un tomēr, - Miezis atkal paveica brīnumu, tika līdz grozam pilnīgi brīvs, taču nemeta, izskrēja laukā aiz tālmetiena līnijas un ar filigrānu, bet sarežģītu metienu izrāvu uzvaru Latvijai 21-20.

Toties otrajā spēlē Rīgai zaudējums pret kvalifikācijas uzvarētāju Runu no Krievijas 18-19. Līdz ar to neitrāla bilance – viens panbākums, viens zaudējums, arī gūto un ielaisto grozu attiecība neitrāla. Ieņemtā vieta atkarīga no Runa spēles ar lietuviešiem.