Baltijas Top līga regbijā "Miesnieki / Ķekava"- "Livonia"

Lai arī Latvijas čempionātā “Miesnieki / Ķekava” abas reizes pārspēja “Livonia” un nodrošināja sev zelta medaļas Baltijas turnīrā situācija izvērtās citādi. Trešajai savstarpējai spēlei vajadzēja izšķirt, kura komanda iekļūs pusfinālā. Lai arī pirmos trīs punktus ar soda sitienu guva “Miesnieki”, pēc tam iniciatīvu pārņēma livonieši. Viņi atbildēja ar diviem piezemējumiem, ko paveica dienvidāfrikānis Donovans Du Randts, kā arī trāpīja realizācijas sitienu un rezultāts pēc puslaika bija 12-3 viņu labā.

Otrā puslaika sākumā Valērijs Runco iesita soda sitienu, bet cits leģionārs argentīnietis Pedro Kaseres Garzons panāca jau 20-3 livoniešu labā.  “Miesnieki / Ķekava” centās glābt spēli, bet tehniskais brāķis vairākkārt liedza pabeigt piezemējumu. Tomēr kapteinim Emīlam Balodim tas beidzot izdevās. Pēc realizācijas sitiena rezultāts 20-10 Tomēr mača pēdējā minūtē “Livonia” izdarīja to pašu, un ar Kaspara Brieža piezemējumu un Runco realizāciju uzstādīja spēle beigu iznākumu – 27-10 “Livonia” labā.