• Piektdiena, 2020. gada 29. maijs
  • Vārda diena: Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Personība. 100g Kultūras. Kārlis Kazāks

Personība. 100g kultūras

Kārlis Kazāks ir dziesminieks, kurš sabiedrībā iziet divatā ar savu mūziku, varbūt vien dažu tuvu draugu pavadībā. Vai tā būtu daudzu simtu skatītāju zāle Nacionālajā teātrī vai neliela pļaviņa ar pāris desmit klausītājiem Latvijas laukos – Kārlis dzied klausītājiem savus stāstus, kuriem pats sarakstījis gan vārdus, gan mūziku. Cik pavisam dziesmu ir, Kārlis īsti nemaz nezina.

Lai gan ar mūziku saistīts kopš bērnības, 90.gados  spēlējis arī grupā „Dull Doll”, bet vēlāk nodibinājis pats savu grupu „Oceanfall”, sākumā Kārlis aizgājis citu ceļu, tēta pēdās – beidzis Rīgas Amatniecības vidusskolu un Rīgas Tehnisko universitāti. Taču mūzikai uz laiku iedoto „kurvīti” nācies vien ņemt atpakaļ – kad piedzimuši bērni un vajadzējis viņus midzināt, Kārlis sācis dungot savas šūpuļdziesmas, kas vēlāk pārtapušas divos  albumos, vienu no kuriem – „Tēti dzied šūpuļdziesmas” iedziedājuši sabiedrībā pazīstami tēvi.

Šķiet, ka Kārlim ir talants to, kas pašam patīk, pārvērst jaunos „formātos”, kas aizrauj arī citus – tā radies projekts „Velomūzika”, kad nu jau sesto gadu  ik vasaru mūziķi apceļo Latviju ar velosipēdiem, mainot naktsmājas pret koncertu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Aurēlija Anužīte

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Egils Siliņš

Personība. 100g kultūras
Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Lauris Dzelzītis

Personība. 100g kultūras