Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – BK "Liepāja"

«Ogres» basketbolisti pamazām uzlabo savu līgas bilanci, un šīs dienas spēlē viņu pretinieki – liepājnieki –  vadībā bija tikai pirmajās 8 minūtēs. Pēc tam jau visu laiku priekšā atradās ogrēnieši. Otrās ceturtdaļas vidū mājinieku pārsvars jau sasniedza cienījamos 12 punktus. Kad trešajā ceturtdaļa «Ogres» vienība vadību pieaudzēja līdz 17 punktiem, tika dota atpūta pamatsastāvam, un izspēlēties varēja arī visi rezervisti. Tikmēr «Liepājas» klubs, ar cerību atspēlēties, turpināja spēlēt ar vadošajiem basketbolistiem. Četrarpus minūtes pirms beigu sirēnas, viņi samazināja atstarpi līdz 10 punktiem. Tad «Ogres» rindās pamazām atgriezās sākuma sastāvs un ātri visu nolika savā vietās. Galarezultātā «Ogres» komandai stabila uzvara pār «Liepājas» basketbolistiem ar 94-77.

Intervija - Kaspars Bērziņš, BK «Ogre» centra spēlētājs

Tagad ar trim uzvarām 5 spēlēs «Ogres» klubs pacēlies uz piekto vietu tabulā, bet liepājnieki ar diviem panākumiem ir astotie.