Pirmdiena, 24. oktobris

10. sērija

Toronto klosterī, izvadot vienu no mūķenēm pēdējā gaitā, viņas kapavietā atrod nogalinātu tēvu Loganu. Mērdoks uzzina, ka klosteri vada viņa māsa Sūzena, kura to no viņa slēpusi. Izmeklēšanas laikā atklājas, ka Logans nemaz nav priesteris, bet viena no mūķenēm dzird eņģeļu balsis.

Otrdiena, 25. oktobris

11. sērija

Privātskolas strūklakā atrod Eimijas Goldemas līķi. Viņai uz kakla tiek konstatētas nesaprotamas brūces, turklāt viņa ir zaudējusi diezgan daudz asiņu. Draudzenes liecina, ka viņa tikusies ar vecāku puisi, taču tad Mērdoks pamana šādu brūci vēl vienai skolniecei. Tā kā tobrīd visus aizrāvis stāsts par Drakulu, Krebtrijs izsaka versiju, ka vainīgs ir vampīrs.

Trešdiena, 26. oktobris

12. sērija

Toronto bankā notiek pārdroša laupīšana, kuras laikā maskējies laupītājs noskūpsta bankas darbinieci Anabelu Rozu. Viena no lieciniecēm ir Rūbija, dakteres Ogdenas māsa, kura ieradusies Toronto, lai palīdzētu gatavoties kāzām. Mērdoks nolemj izlikt laupītājam lamatas – naudas maisu ar “pārsteigumu”.

Ceturtdiena, 27. oktobris

13. (nosl.) sērija

Pēc viesībām ar “Alises piedzīvojumi Brīnumzemē” tematiku viens no viesiem tiek atrasts nosists. Atklājas, ka šīs viesības apmeklējusi gan Ogdena, gan Mērdoks, turklāt pēdējo atrod guļam smagā miegā turpat blakusistabā. Ogdenai rodas aizdomas, ka viņu sazāļoja. Tā kā pierādījumi norāda uz Mērdoku, viņš ierosina uzaicināt izmeklētāju no malas.

12+